Gülşen Bubikoğlu

Namı Güllüye
Doğum Tarihi 5 Aralık 1954
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Fatih Kız Lisesi

Biyografisi

Kısa bir süre fotomodellik yaptı. Yapımcı-yönetmen Türker İnanoğlu ile evli, bir çocuk annesi. Resmi web sitesi: www.gulsenbubikoglu.info

Oyuncu (46)

Son Yorumlar (76)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 12 Ocak 2016 13:55:29

10

türker inanoğlunun filiz akından sonraki 2 inci eşidir. tarık akanla çok güzel bir uyumu vardır. gırgırıyedki güllü rolüyle daha çok akıllarda kalmayı başarmıştır. türker beyden rorpilli oda ama fatma girik ve filiz akın gibi oda çok güzel oda çok ye tenekli. jeyan mahfi tözümün sesi onada çok yaşkışıyor. ah nerede, yaz bekarı, mahçup delikanlı, paramparçai vahşi gelin, kader bağlayıca,bizim kız, evcilik oyunu,yaban,bitirimler sosyetede en önemli projelerindendir. cüneyt arkınlada çok iyi bir ikiliydi en güzel filmleri vahşi gelin filmleridir. gerçekten büyük ve önemli bir oyuncu gülşen.

773477 21 Aralık 2014 22:11:55

7

gülşen bubikoğlu yarışmada 2.olmamıştır. 1973 ses mecmuası sinema müsabakasında,1. necla nazır 2. ferda büyükgüneş. 3. ayşen cansev olmuştur.nerden çıktı bubikoğlunun ikinci olduğu.yııllardır birçok insan yanlış biliyor bu konuyu.doğru yarışmaya katı lmıştır,gülşen hanım necla nazırı görünce kendisinin hiç şansı olmadığını düşünür ve yarışmadan çekilmek ister..aynı şekilde necla nazırda gülşen bubikoğlunu görünce,kendi şansının olmadığını düşünür.çünkü ikiside o dönem çok güzel bayanlardı.fakat favori olarak necla nazır gösteriliyordu.gülşen hanımın şimdiki eşi,türker inanoğlu jüri başkanıydı ve diğer jüri üyelerine kasıtlı olarak gülşen hanıma oy vermemeleri konusunda uyardı.amacı kendi film şirketinin baş oyuncusu yapmaktı gülşen hanımı. 1.gelecek yarışmacıya 7 film şirketiyle 2 yıl film yapma şartı konulmuştu.bu konu türker beyin işine gelmemişti.sonuç olarak gülşen hanım yarışmaya katıldı fakat kasıtlı olarak derece almadı.

mrs.hsn avatar mrs.hsn 15 Eylül 2014 23:54:33

10

Necla Nazır'ın 1. çıktığı 1971 yılı Ses Yarışması'ndan 2. çıkmış, yapımcı Türker İnanoğlu ile evliliğinden sonra da Erler Film'in 1 numaralı kadın oyuncusu olmuştur. O dönem de; sinema'ya kendisi gibi 70'li yıllarda dahil olan isimler arasından kendi sini farklı bir yerde tutmasını bilmiştir. Daha da üstler de yer alabilirdi. Az film de oynadı ama kalitesiz işler de oynamadı ve arabesk filmlere girişmedi; bu kendisinin +'sı oldu. Ekranlar da görmek nasip olur umarım.

Yandex.Metrica