Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Reisin Kızı

Reisin Kızı

7,77

(13 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ekim 1974 Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Aram Gülyüz Aram Gülyüz

Ülke: türkiye

Oyuncular: İlhan Daner, Handan Adalı, Muammer Karaca, Yeşim Tan, Süleyman Turan, Yalçın Gülhan, Müşerref Çapın, Mehtap Ar, Hakkı Kıvanç, Özden Yüce Devamını Gör...

Konusu : Şirin bir sahil kasabasında belediye başkanlığı için büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Arif, adamları ile birlikte yaklaşan seçimlerde başkanı devirmek için kolları sıvar. Tam bu sırada reisin yurt dışında okuyan çılgın kızı eve döner. Ancak oldukça gürültülü bir dönüştür bu. Gülten' in yanında gelen arkadaşları kendinden daha da çılgındır. Reis, seçim öncesi kızını başına dert açmaması için uyarır. Ancak tüm kasaba Reis' in kızının yaptıklarıyla çalkalanmaktadır. Araya bir de rakip başkan adayı Arif' in oğlu ile yaşanan kavgalı-gürültülü bir aşk hikayesi girince işler iyice karışır.mavi_superisi

12 Ocak 2019 20:16

Filme gülşen Bubikoğlu'nu çok sevmeme rağmen tahammül edemedim. Özellikle turistlerin çıkardıkları gürültüden ciddi manada başım ağrıdı.

Cevap Yaz

performer

22 Temmuz 2015 22:13

tipik bir aram gülyüz filmi. farklı oyunculuğu ile filmin yıldızı muammer karaca olmuş bence.

Cevap Yaz

benimsinema

3 Temmuz 2015 20:52

Keske bazi sahneler bukadar abartili olmasaydi. Film boyunca turist rolünde olanlari sevmedim. Belki de süleYman turan icin degisik bit rol ama yakismamis. Muammer karacanin yaptigi kelime espirileri güzel.

Cevap Yaz

Kleberson

16 Haziran 2015 23:15

ben bu filmi nedense sevmedim

Cevap Yaz

Göztepe

23 Ekim 2013 21:15

En güzel tarafı filmin şen şakrak halinde olması komedi tarzda hareketli filmlerden. Gülşen Bubikoğlu filmde özellikle her filmde olduğu gibi çok sevimli ve güzeldi. Aralarında rekabet olan iki reis adayının durumları bir yere kadar tamam. Ama filmde anlamsız şekilde bir eksiklik vardı. Herşeye rağmen hatalarıda olsa filmi beğendim daha doğrusu ilginç buldum özellikle kız tarafının erkek tarafına kaçırılma olayına. !

Cevap Yaz

yesilcamtutkunu

20 Ocak 2009 16:06

Gülsen bubikoglunun eglenceli filmlerinden birisi

Cevap Yaz

Gül Tuna

9 Eylül 2008 22:30

gülsen bubikoglu hayrani olsamda pek fazla sevmedigim bir film yinede onun icin arasira izleyebilirim

Cevap Yaz

#gülin

26 Ağustos 2008 02:00

Tahammül edilesi zor bir film.Gerekse Gülşen Bubikoğlu'nun köylü kılığına girdiği zaman yaptığı inanılmaz derecedeki abartılı makyajı,gerekse esas çocuğun aldatıldığını öğrendiğinde,reisin Gülşen Bubikoğlu'nu gereksiz yere çarşafın içinde getirmesi,üstelik çocuğun bütün bu olanlara anlamsız şekilde gülümsemesi..Kasabanın saçma sapan insanlarla dolu oluşu..Sadece vakit kaybı içeren bir film.

Cevap Yaz

performer

20 Temmuz 2008 00:02

film eğlenmek için belki izlenebilir. fakat benim bu filmi izleme nedenim tiyatro üstadı merhum muammer karaca'nın bu filmde oynaması. cibali karakolu filminden sonra 2. kere muammer karaca'yı sinema filminde izlemiş oldum. ne kadar güçlü vede komik bir oyuncu olduğunu bu 2 film sayesinde öğrenmiş oldum. kimbilir tiyatro sahnesinde ne fırtınalar estirmiştir. bu arada gülşen bubikoğlu'nun güzelliği ve ali şen'in varlığı bu filmi izlemek için diğer etkenler.

Cevap Yaz

capone

7 Şubat 2008 21:41

güzel bir romantik komedi gülşen bubikoğlu gene çok tatlı

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica