Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zirvedekiler

Zirvedekiler

8,02

(13 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 47 Dk Dram Dram

Yönetmen: Halit Refiğ Halit Refiğ

Ülke: türkiye

Oyuncular: Dündar Aydınlı, Erdoğan Dikmen, Selahattin Güçlü, Yaşar Kutbay, Tahsin Koray, Kudret Karadağ, Süheyl Eğriboz, Metin Çekmez, Gaye Çankaya, Yusuf Sezgin Devamını Gör...

Konusu : Bu, ne pahasına olursa olsun zirveye ulaşmak ve sürekli zirvede kalmak için verilen büyük uğraşların öyküsüdür... Güzelliğinin ve şöhretin doruğunda bir film yıldızı Zeynep ve bir rastlantı sonucu tanıştığı, sonra sevdiği, sonra da evlendiği zengin, güçlü ve yakışıklı iş adamı Şahin’in öyküsü. Tüm servetini Zeynep’in ayaklarına serecek kadar tutkulu, onun için ölümü bile göze alacak kadar yürekli, genç kadına büyük bir aşkla bağlı Şahin, gerçekte Zeynep’in tanıdığından çok farklı bir kişiliğe mi sahipti?.. Evdeki Şahin’le, iş dünyasındaki Şahin’i birbirinden ayıran gizem neydi?.. Bir yandan ailesine şefkatle kol kanat geren ideal bir eş, diğer yandan ucu cinayetlere varan karanlık ilişkilerde acımasız, ürkütücü, sırlarla dolu bir adam. Aile içi ve şirkette sürekli tırmanan gerilimin doruğunda gelişen beklenmedik olaylar, Şahin ve Zeynep’in ortak geleceği için zirvede olmak ya da olmamak kavşağında bir düğüm noktası oluşturacaktı. Tıpkı yaşamla ölüm arasında olduğu gibi…hande

11 Ocak 2021 06:13

zirvede üşüyenler romanından okuduğum zaman çok etkilenmiştim aynı şekilde bu yazıdanda etkilendim.

Cevap Yaz

freddie

19 Ocak 2015 17:23

Senaryosu itibariyle Berbat bir diziydi. Böyle bi kadro, tek başına çok daha iyisini çıkarırdı. Bakmayın şimdi oynamadığına daha 5 sene öncesine kadar Show tv'nin en çok tekrarını verdiği diziydi Cennet mahallesi gibi. Show showturk showmax. Baştan sona izleme fırsatı yakaladığım için biliyorum. Ayrıca bu dizi 2011 yılında Aydan Şener'in başrolde oynadığı YILLAR SONRA dizisinin orijinaliydi. Erler Film bunu hep yapıyor. Arka Sokaklar çiçek taksi cennet mahallesi roman havası alev alev sibel cümbüş sokak gırgıriye... Bu diziyi çekeceğine Zehirli Çiçek, Böyle mi Olacaktı çeksene adam.

Cevap Yaz

Kleberson

24 Ekim 2014 04:32

herzaman seyretmek isteyip birtürlü seyredemedigim dizi

Cevap Yaz

Aslan42902

28 Eylül 2010 15:12

iyi bir dizi yapmışlar şimdikinlere göre çok çok iyi

Cevap Yaz

yesilcamtutkunu

23 Ocak 2009 20:06

Gülsen bubikoglunun ilk tv dizisi kadroda cok önemli isimler yer almakta

Cevap Yaz

turgut1955

23 Ekim 2008 09:17

Zirvedekiler yapımı 1993 Yönetmen Halit Refiğ yapımcı Türker inanoğlu senaryo safa önal Erdoğan tünaş müzik melih kibar Görüntü yönetmeni hakan gürtop sanat yönetmeni Gül oğuz ışık yönetmeni bendim show tvin ikinci dizisi on sekiz bölüm çekildi bu dizide çok önemli oyuncular vardi şimdi artik böyle diziler çekilmez artık böyle büyük. oyuncular bir araya gelmez Antalyada eşref kolçakin eşref abinin konuşmasini desdekliyorum alkişliyorum eşref abin laflarini anlıyan anlamiştır kültür bakani para veriyor yeni yapımcılara çok film çekildi niçin yeşilçamin sinema emekçileri yok yeri geldikeri zaman yeşilçam filmlerini ve yardımcı oyuncularını ve sinema emekçılerini eleştirler beğenmezler ve yeşilçamin mirasini yemekdende vaz geçmezler gönül isterdiki gül oğuzun yapımcılinı ve yönetmenliyini yaptığı türkan şorayın ve hakan balamirin oynadiği dizin ekibi yeşilçam sinema emekçileri olsa iyi olurdu gül oğuzda içimizden biri bu dizide çok isterdim yeşilçam sinema emekçileri olsun nedense olmuyor bu dizi show de çok izlen diziydi bir büyük sinema ustasi HALİT REFİĞ dizisidir. MEKANI CENNET OLSUN..

Cevap Yaz

travolta

10 Şubat 2008 20:02

kendi döneminin en iyi filimlerinden...rahmetli yılmaz zafer basarili

Cevap Yaz

capone

7 Şubat 2008 21:36

90 lı yılların başında show da gösterilen vasat bir diziydi

Cevap Yaz

Yuxel1907

21 Ağustos 2007 19:03

İyi bir kadrosu olmasına rağmen, teknik olarak zayıf bir yapımdı. Özel TV'lerin yeni kurulduğu yıllarda yapıldığından niteliği zayıf bir diziydi, çok fazla tutulmamıştı.

Cevap Yaz

emre84

22 Şubat 2007 11:11

İyi bir yapım

Cevap Yaz
Yandex.Metrica