Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yüksel Tanık

Yüksel Tanık

Hakkında :

İlgili Filmler

Resimlerperformer

1 Temmuz 2009 20:53

arkadaşlar madem bu değerli sinema emekçisi dedeniz yada akrabanız daha inandırıcı olarak onun fotoğrafını ekleseniz. bence yorum yazmadan önce foto ekleyin daha makbule geçer.

Cevap Yaz

YONCA CENGİZ

28 Ağustos 2006 10:49

ben nasıl anlatsam bilmiyorum sizlere dedemi.benim için farklı bir yeri olan bu değerli insanı anlatmakla bitmez.boncuk mavisi gözleriyle bakması yeterdi. etrafındaki insanlar tarafından büyük saygınlık duyan bu güzel insanı yere göğe sığdıramam ama kısaca şöyle söyliyim dedemi ailem kadar onu tanıyanlarda çok özlüyor.çok fazla yazmaya gerek yok teyzem sölemiş isimsiz kahraman değil benim boncuk gözlü kahramanımm

Cevap Yaz

FİLİZŞAYLI

27 Ağustos 2006 18:37

Türk sinemasının bugününü hazırlayan binlerce isimsiz kahramandan sadece birisi.

Cevap Yaz

oylum

26 Ağustos 2006 19:31

eee bi kere ninem mualla sürer için yorum yaptım .şimdi madem canım dedeciğimin de ismi var burda onun için yazmazsam kemikleri sızlar.dedem bence bu dünyada eşine zor rastlanan insanlardı.bizim sanatçı olmamızı asla istemedi.sanırım işin içinde olduğundan yaşanan güçlükleri bildiğinden olsa gerek.ama ben onu ömrünün son anına kadar bir kere bile incinmeden çok sevdim.kendisi mualla sürerin damadı idi.eski türk filmlerinden ziyade,son yıllarında tv için de çok çalışmalar yaptı.küçük ağa,kurtuluş,acımak vs... onu çok özlüyoruz.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica