Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kadir Burç (kadir burç)

Kadir Burç

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 16 Haziran 1981

İlgili Filmler

Resimlermelek5

8 Şubat 2008 00:46

sevmeee, bir daha beni sevmeeee, asla yüzümü görmeeee, bunu benden isteme.....  :(  hayal etmek güzel, fakat gerçekler zor....

Cevap Yaz

ferhat18

3 Aralık 2007 12:12

canım kardeşimdir benim,bu hayatın bana verdiği en mükemmel ermeğenlerden birisidir kadir, en harbi ve en delikanlı galatasaraylı ve mükemmel bir vatan sever .iyi ki varsın kardeşim.

Cevap Yaz

melek5

9 Temmuz 2007 13:59

kadir bu mesaj sana ulasır mı bilmiyorum ama benim de tanıdıgım en kral adamdın.......

Cevap Yaz

gvnbyr

5 Temmuz 2007 09:58

tokattan cıkan mert adamlardan bırıdır....mert, yıgıt bır arkadasımızdır....calışkan zekı esıne dostuna saygılı iddalara gore koyu bır GALATASAYLIDIR...kendısını ailecek severiz.................

Cevap Yaz

take

8 Mayıs 2007 10:32

Kadir , iş konusunda coşkulu , ve coşkulu olduğu kadar da azimli bir arkadaşımızdır.Kısa zamanda gösterdiği azimle film sektörüne hızlı ama sağlam bir giriş yaptı.

Cevap Yaz

cemodopulos

8 Mayıs 2007 10:20

Kadir Şafak Film bünyeside çok yönlü çalışan asistanımdır. Kendisi işini büyük bir özenle yapar.İş dışında iyi bir arkadaştır.

Cevap Yaz

sultans

24 Haziran 2006 21:06

yazamadan duramadım!!bırden bugunlere nasıl geldıgımızı dusundum,kolay olmadı degılmı canım benım?ama bundan sonra cok daha ıyısını yapacagını bılıyorum.ama sakın tekrar gerrıye donusun olmasın suan yakaladıkların ve kazandıklarınla devam et!! ben senı boyle cok sevdım ve herkeste.bana soyledıklerını yapmak ıstedıklerınıde mutlaka gunun bırınde yapacagına emınım,sende boylesıne bı kısılık karakter olduktan sonra!!senınle sonuna kadar!!cav cav ın CEREN!!!)))))))OF YA ASLINDA DAHA OKADAR COK SEY YAZMAK İSTIYORUM KI AMA EMINIM SENIN YAZDIRDIGINI SANIRLAR, SEN BITANESIN.

Cevap Yaz

sarışın_sarı

18 Haziran 2006 21:30

türk sinamasına son yıllarda gırmesıne ragmen kısa zamanda yaptıgı tıtız ve kalıtelı calışmalarıyla sımdıden cevresındekılerın taktırını ve saygısını kazanmıstır.ayrıca duzgun ve saglam kısılıgı,işine gösterdıgı saygı sevgısı ve calışma azmıyle önumuzdekı yıllarda bu pıyasada aranan ısımlerden olup,adını sıkca duyacagız!! basarılerının devamı dılegıyle!! TEBRILER!!

Cevap Yaz

göksu_kadir

17 Haziran 2006 23:31

her zaman onun üstüne yok!! iş hayatında,, özelde de:) seni çok seviyorum kadir..biliyorum ki çok iyi yerlere geleceksin..

Cevap Yaz

sultans

15 Haziran 2006 21:46

turkıye nın en ıyı negatıf kurgu ve arrı leaser operatörüdür!!

Cevap Yaz
Yandex.Metrica