Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Destere

Destere

5,14

(48 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 21 Kasım 2008 1 Saat 31 Dk Fantastik Gerilim Korku Komedi Fantastik, Gerilim, Korku, Komedi

Yönetmen: Gürcan Yurt Ahmet Uygun Gürcan Yurt, Ahmet Uygun

Ülke: türkiye

Gişe: 261.080

Oyuncular: Emine Şans Umar, Elif Sarıoğlu, Barış Başar, Yakup Yavru, Rahmi Dilligil, İlhan Kilimci, Nafiz Uslu, Halil Kumova, Akın Güneş, Güzin Usta Devamını Gör...

Konusu : Hayrettin (Peker Açıkalın) ve Hayati (Önder Açıkbaş) aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçidir. Bir gün ikisi birlikte gözlerini bir köy evinin bodrumunda açarlar. İkisi de ambarın iki ayrı köşesine ayaklarından zincirlenerek bağlanmışlardır. Ünlü seri katil 'Destere' tarafından kaçırılmış olduklarını anlarlar. Kurbanlarına "Oyun üüyle oynanmaz, büüyle oynanır" sloganıyla çeşitli eziyetler eden Destere, Hayrettin ve Hayati'yi de türlü oyunlarla canlarından bezdirir. Kayıpları bulmak için Yüzbaşı Hakan (Ali Çatalbaş) harekete geçer.

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Dekor Tasarım

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Tasarım

Ulaşımmansurx

5 Kasım 2016 03:00

Baştan sona amatörce bir havada ilerleyen son dönemdeki bir çok komedi filmi gibi küfürle güldürmeye çalışan ve üstelik ünlü testere filminin parodi filmi her yönden olmamış bir film ve üstelik finali de eksik kalmış tam konu sonuçlanmadan bitiyor malesef vasat bir film son olarak filmi izleyeceklere filmin sansürsüz halinde epey küfür olduğunu azda olsa +18 sahnede olduğunu filmin ailecek izlemeye uygun olmadığını da önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

black_eagle_09

23 Ekim 2013 22:28

İzlediğim için kendime kızdığım filmlerin başında geliyor. Bu kadar kötü film nasıl 250 binin üzerinde izlenmiş onu anlamadım.

Cevap Yaz

Kenançetin

12 Mayıs 2013 18:37

Eğer türk filmi buysa ben yokum rast gelirse görmezden gelin kendi filmlerimize fazla düşmeyelim düşünce böyle oluyor...........

Cevap Yaz

bysiirtli56

29 Nisan 2013 12:45

filmin sonu eksik kalmış bana göre

Cevap Yaz

melkurt

24 Ağustos 2012 18:33

Berbat bir konu,berbat oyunculuk ve eşit derecede berbat bir senaryo birleşince ortaya böyle böyle bir saçmalık çıkmış.Film demeye dilim varmıyor o derece kötü bir film.Bu filmin 261.000 kişi tarafından izlenmesi Türk sinemasının ne hale geldiğini gösterir nitelikte.

Cevap Yaz

engin yüksel

29 Kasım 2011 09:42

: Bugüne kadar izlediğim en kaliteli Türk hatta yabancı filmler arasında. Kesinlikle izlenmesi gereken, Türk hatta genel olarak sinema tarihinde yeni bir çığır açacak olan bir başyapıt. 10/10desem inanın bu sitede bana gülmedik kimse kalmaz. Fillmden daha çok gülerler emin olun. en az 1 puan var 0 yok ki vereyim. Yazık günah paraya, zamana, emeğe yapmak zorunda mısınız böyle bir film? Çekmeyin en azınan böyl bir rezillikte adınız geçmesin.

Cevap Yaz

bjkemre06

3 Haziran 2010 06:34

Önyargısız bakabilen için güzel bir film bence. Bazı arkadaşlar sanırım Peker Açıkalın filmlerine karşı önyargılılar bu kadar düşük bir puan var çünkü..

Cevap Yaz

ceyhun_mr

23 Mayıs 2010 03:54

komik birkaç şey dışında trakya şivesi ile güldürmeye çalışmışlar.Ortada ne doğru dürüst bir hikaye var ne de senaryo,hatta sonu dahi yok.Anlayamadığım nasıl cesaret edip de bunu insanların karşısına film diye koyabildikleri.Küçültülerek ancak skeç yapılabilecek birkaç parçalık video halinde yapılsaymış bundan daha etkili olacağı garanti.Pişman olmamak için izleyip de vakit kaybetmeyin!

Cevap Yaz

zzSEDAzz

27 Şubat 2010 23:15

Hayatımda izlediğim ve izleyebileceğim en kötü filmlerden birisi galiba.Cidden mizah yaptıklarını mı zannediyorlar?Bu kadar anlamsız bir film olamaz.

Cevap Yaz

baran34

28 Aralık 2009 13:03

  Hayatımda ilk defa bir filmin yarısında uyuyakalmışım. Peker Açıkalın var diye seyretmiştim herhalde onunda en kötü filmidir. Önder Açıkbaş'ın orta Anadolu şivesi çok iyiydi. Fakat bu filmde ki Trakya şivesi berbattı. Filmin sonunda ikincisine hazırlık mahiyetinde entstantane verildi. Umarım ikincisi çekilmez. Çünkü güzelim ülkem bunu kaldıramaz:)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica