Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Devrim Atmaca

Devrim Atmaca

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi : 16 Kasım 1970

Eğitim : A.Ü.Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü

Ajans : Aslı İslamoğlu Agent & Management

Hakkında : Devrim Atmaca 16 Kasım 1970 Ankara doğumludur.Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Rutkay Aziz,Altan Erkekli gibi bir çok ünlü oyuncudan oyunculuk dersleri almıştır.Canavar Sofrası ,Ferhat ile Şirin ,İstanbul Efendisi ,Peter Pan, Güzel ile Çirkin ,Al Birini Vur Ötekine gibi bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Süper Baba ,Melek Apartmanı ,Tatlı Kaçıklar ,Şafak Vakti ,Evimiz Olacak mı? ,Olacak O Kadar ,Mühürlü Güller ,Zeytin Dalları ,Ya Başıma Gelenler ,Aşk Bir Mucizedir ,Aşk Deltası ,Komiser ,Unutulmayanlar ,Peri Tozu gibi bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.2013 Yılı Küçük Gelin dizisi Fatma karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Resimlerworldshaking

1 Kasım 2009 23:52

melek apartmanı adlı kısa süren ve değeri anlaşılamamış dizideki rolüyle gönlüme taht kurmuştur,rolünü oynamıyor adeta yaşıyordu.

Cevap Yaz

sinan bengier

8 Temmuz 2008 15:54

devrimim seninle çalışmak ne güzeldi,bunu çalışmayanlar bilemez tabi,asumanla kahkahalarınızı duymak oyuna hazırlanıken ne güzeldi,ama ne yazıkki heryerde olan bir kötü bizim aramızda da varmış.bunlar zamanla kendilerini yokedecekler tabi,yalnız kalacaklar...seninle tekrar çalışmanın özlemiyle bekliyorum.oyunculuğun,yapıcı davranışların,bıkmadan çalışman,çevreyle uyumun yalovalı genç oyuncu adaylarına örnek oldu,darısı diğerlerine...hep sanatın içinde kal...sinan bengier

Cevap Yaz

free_style

9 Mart 2008 19:31

Beğenerek izliyorum.Çok iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum. Özellikle ses tonuna bayılıyorum...Başarılarının devamını dilerim!

Cevap Yaz

f_ebru_b

9 Şubat 2008 23:44

bencede çok yetenekli ve çok başarılı.

Cevap Yaz

Gül Tuna

9 Şubat 2008 12:58

kötü rollere yakisan iyi bir oyuncu

Cevap Yaz

ltoptas

26 Temmuz 2007 04:16

Çok yetenekli ve albenisi yüksek bir kadın. Sinemanın ihtiyacı. O harika bir kadın...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica