Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arka Sokaklar 10. Sezon

Arka Sokaklar 10. Sezon

3,82

(2 kişi yorum yaptı)

2015-11-22 10:37:48 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Aksiyon Polisiye Macera Aksiyon, Polisiye, Macera

Yönetmen: Orhan Oğuz Orhan Oğuz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Armağan Cengiz, Boğaç Aksoy, Umut Öğmen, Beril Kayar, Özlem Bölükbaşı, Müge Boz, Burak Demir (I), Zülfükar Tutuş, Buse Varol, Yüsra Geyik Devamını Gör...

Konusu : Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Seslendirmeirinaozkan

12 Aralık 2016 17:09

420.bölümdeki bartunun gerçek adı nedir

Cevap Yaz

bltszlk

21 Mayıs 2016 16:03

Arka Sokaklar'a 5 yeni oyuncu katılıyor.Alptekin Serdengeçti,Ferit Kaya,Atsız Karaduman,Burcu Kazbek,Fatih Murat Take katıldı.Arka Sokaklar yeni konuları yeni oyuncularıyla ekranda fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica