Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Komedyacı

1 Kasım 2016 12:17

Lise yıllarındaki tiyatro çalışmaları sırasında, tiyatro hocasının "Bu iki üç provaya gelir, sonra sıkılır gider" dediğini, ancak Buket Akıncı'nın en son provaya kadar inatla bütün tiyatro çalışmalarına katılarak ve verilen bütün görevleri eksiksiz yerine getirerek tiyatro hocasını şaşırttığını anlattı bir kere Seçil Buket Akıncı'nın tiyatro hocası.

Cevap Yaz

mansurx

28 Ekim 2016 11:49

Seçil buket akıncı yetenekli,güzel iyi bir oyuncu saf iyi kız rollerine yakışıyor karakter rollerinden baş role kadar yükseldi kendisini mazlum kuzey filminde baş rolde görünce şaşırdım doğrusu umarım daha iyi filmlerde de görürüz yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

XduygusuzX

11 Eylül 2013 19:08

Son olarak ''İnsan Aldandı'' dizisinde Liseli kız'ı canlandırmıştır ve performansı bir hayli iyidi

Cevap Yaz

pavlon

30 Kasım 2010 15:23

Sayın Buket hanım, "Doktorlar"(3 Aralık cuma 20 gibi SHOW'da) sizi, yıldızların arasında görebilirsem, çok mutlu olacağım.

Cevap Yaz

erakman

31 Mart 2009 11:55

    sıradan projelerde rol almamış olsa çok daha iyi yerlerde olabilirdi.Henüz daha çok genç ilerde daha önemli projelerde görceğime eminim

Cevap Yaz

enigmacuture

14 Mart 2009 11:47

güzel bir oyuncu kaabiliyetli de aynı zamanda

Cevap Yaz

B a r b a r o S

8 Ocak 2009 22:15

rol aldığı tüm yapımları izlemedim ama izlediğim bi kaç yapımda gördüğüm kadarıyla pek başarılı bir oyuncu olduğu söylenemez. daha yolun çok başında. başarılar dilerim.

Cevap Yaz

serhankaynak

31 Aralık 2008 05:00

seni nerelerde buldum buketcim böyle mahallemizde takılırken bir anda seni kanallarda gördüm :) başarılarının devamını diliyorum. inşallah emeğinin karşılığını alırsın. [serhan kaynak]

Cevap Yaz

turgut1955

10 Ağustos 2008 17:46

Buket   kardeşime    sanat   hayatinda   başarilar  dilerim yanliz Türk sinemasının  en güzel yıllarını ve zamanını bizler  yaşadik    şimdi  öne   gelen  yapımcı yönetmen    görüntü   yönetmeni   ve   ışık  yönetmeni   bizim    yeşilçamdan   yetişen   herkese  ve   işine  ve  insanlara     saygılıdır   güzel  kardeşim  size başarılar dilerim inşalla    çok iyi  yerlere  gelirsin   ışık  yönetmeni   turgut  köse

Cevap Yaz

#gülin

12 Kasım 2007 15:12

Bu Gizli Dünyalar'da oynayan cici kız değil mi?Biz çok severdik onu ya,bir bölümde Ceyda Ateş'le oynamıştı,bir bölümde de zengin bir kızı canlandırmıştı.Ha bir de arkadaşını kurtaran bir kızı.Orda başrolü şimdiki Avrupa Yakası'nda oynayan Gaffur'un kardeşi Nilay'la paylaşmışlardı.(Nilay'ın başı kapalı diye ailesi onunla görüştürmüyordu)Aslında büyük bir kesim var Gizli Dünyalar'ın yayına girmesini isteyen.Çünkü Sırlar Dünyası'nın eski tadı yok,Gizli Dünyalar daha moderndi.Seçil ekranlarda hiç gözükmüyor,daha çok gözükse ya.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica