Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mazlum Kuzey

Mazlum Kuzey

6,25

(4 kişi yorum yaptı)

2014-09-18 16:06:03 16 Ocak 2015 1 Saat 44 Dk Komedi Komedi
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Ali Adnan Özgür Ali Adnan Özgür

Ülke: türkiye

Gişe: 93.326

Oyuncular: Merve Sarıtaş, Gülten Çelik, Koray Ergun, Önder Açıkbaş, Murat Dalkılıç, Dilber Ay (II), Kaya Erdaş, Turan Selçuk Yerlikaya, Seçil Buket Akıncı, Tolgahan Sayışman Devamını Gör...

Konusu : Mazlum Kuzey bir elinde sazı, bir yanında dostu Tıfıl ile pavyonda çalışıp, hayatlarını kazanmaktadırlar. Fakat pavyondan kovulup, işsiz kalmaları ile bir anda organ mafyasının da tuzağına düşerler. Mafyaya borçları kapatabilmek için bin tane "farklı" işe koştururlar: Amsterdam'da 'marjinal' düğünlerde şarkı da söylerler, yerli akıllı telefon üretme işine girerler hatta tüy dökücü krem bile satarlar! Her işte çuvalladıktan sonra tam tüy dökücü kremin işe yaradığına inandıkları anda, kremin tüy dökmeyip, daha da çok çıkmasına neden olduğunu öğrenirler! Üstelik kira oturdukları evin sahibe Dilberay'in, onların sattığı bu kremden dolayı bıyıkları çıkmıştır.ToqqLe

9 Mayıs 2020 10:31

Baştan sona küfürlü saçma sapan bir film izlemeye değmez.

Cevap Yaz

mansurx

28 Ekim 2016 01:28

Film baştan sona klişe bir konuya sahip son dönemdeki bir çok yerli komedi filminde olduğu gibi yerli yersiz küfürlerle komedi yapılmaya çalışılmış recep ivedik filminin de etkisi filmde yer yer hissediliyor filmi neresinden tutsanız dökülüyor malesef vasat altı bir film son olarak filmin sansürsüz halinde epey küfür olduğunu ailecek izlemeye uygun olmadığını da filmi izleyeceklere önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

bltszlk

13 Mayıs 2016 23:38

Foxta geçen gün seyrettim gerçekten çok güzel bir film.Sinematürkte ilk defa bir filme katkıda bulundum.Herkesin seyredebilecek bir film bence.

Cevap Yaz

Financier

12 Mayıs 2016 14:17

Mazlum Kuzey filmi 2014 yılında yapılmış Önder Açıkbaş filmidir.Recep İvedik filminden alıntılar görmekteyiz.Önder Açıkbaşın Harbi Define filminde daha iyi oyunculuk performansı gösterdiğini söyleyebiliriz.İzlerken saçma diyebileceğimiz birçok şey var.Erkan Can filmde felç gecirmis baba karakterini canlandırıyor.Fakat filmin sonunda onun da bir oyundan ibaret olduğu çıkıyor.Dilberay ve Erkan Can gibi karakterler filme biraz renk katıyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica