Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Arka Sokaklar 13. Sezon

Arka Sokaklar 13. Sezon

4,86

(2 kişi yorum yaptı)

2018-08-17 13:37:57 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Aksiyon Polisiye Macera Aksiyon, Polisiye, Macera

Yönetmen: Orhan Oğuz Orhan Oğuz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hilmi Erdem, Boğaç Aksoy, Soydan Soydaş, Koray Gedik, Fatih Özaşar, İlker Yiğen, Gürkan Durna, Umut Öğmen, Beril Kayar, Özlem Bölükbaşı Devamını Gör...

Konusu : Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

SeslendirmeSinemakralı1

17 Mart 2020 17:57

Bende bu saçma vasat dizinin 13.sezonunda sivil polis rolünde oynadım evrak alıp götürüyorum nedense hep polis yada tetikçi rolü geliyor bu dizilerden.

Cevap Yaz

bltszlk

25 Ağustos 2019 14:01

2006 yılından beri kesintisiz olarak yayınlanan Arka Sokaklar 13 yıl (15. sezon) boyunca ekranlarda kalan Bizimkiler dizisi geçip ,14 yılına (14.sezon) girerek Bizimkiler en uzun süre yayında kalan Türk televizyon dizisi oldu.Aynı zamanda 500 bölümle en fazla yayınlanan dizi oldu..Tekrarları teve2' de hafata içi her akşam oynuyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica