Saadet Gürses

Doğum Tarihi 26 Şubat 1958

Biyografisi


35 yıllık sanat hayatı içinde 300'e yakın filmde rol alan Gürses, bir dönem şarkıcılık denemesinde de bulunarak albüm çıkardı. Bugün gazetesinde çalıştı. 1997 yılında cilt kanseri hastalığına yakala nmasına rağmen, yedi yıl mücadele ederek sağlığına kavuştu.

Oyuncu (65)

Son Yorumlar (16)

MGUNAY avatar MGUNAY 29 Temmuz 2016 13:09:09

10

Facesinde örtünmüş kendini hak yola vermiş görünüyor. Allah bundan sonraki hayatında da istikametden ayırmasın. İnşallah.

Rıza_Nur avatar Rıza_Nur 23 Temmuz 2016 15:01:54

10

Sarı Mercedes filmindeki hali ve rolü çok şaşırtıcıydı.Allah bundan sonra zeval vermesin.

lebkuchen avatar lebkuchen 24 Şubat 2016 01:45:18

1

Kendisini Israrla Dört Yaprakli Yoncanin,bir yoncasi olmadigini keske birisi ona hatirlatsa.!...Ben bu Hanimefendinin,hic bir akilda kalmis filmini,ve rolünü bilmem.!...Yesilcam sinemasini cok iyi takip ettigim ve bildigim halde..Bir kac kez tv de iz ledim..Özellikle Deniz Akbulut ile katildigi bir Programda,Gözleri görmeyen,Sanatciya,Etmedigi hakaret,ve terbiyesizlik kalmamistir..Bu Oyuncunun neden.?Sanatci olamadigini o programi izledikten sonra cok daha iyi anladim..Sanatci olmak,sadece belli bir birikim,gerektirdigi gibi,Sergilenen Durus ve tavir,belli erdemlerle bulustugu zaman,ne kadar kaliteli olunabilecegini,diger öne cikamamis,oyuncularda ve Basrol youncularinda daha net görebiliyoruz....Bahsettigim Programin Kavga kismini,nette izleyebilirisniz..Seviyenin avamliginin,ve Kalitesizliginin,bu kadar dejenere oldugu,bir yayin daha izlememistim...

Yandex.Metrica