Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İyi Aile Çocuğu

İyi Aile Çocuğu

8,93

(36 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Şubat 1979 1 Saat 19 Dk Macera Komedi Macera, Komedi

Yönetmen: Osman F. Seden Osman F. Seden

Ülke: türkiye

Oyuncular: Muharrem Gürses, Jeyan Mahfi Tözüm, Ünal Gürel, Rıza Tüzün, Yadigar Ejder, Zafer Önen, Bahri Ateş, Ayben Aysu, Abdi Algül, Gülten Ceylan Devamını Gör...

Konusu : Filmde, ikiz kardeşlerin aralarındaki gizemli bağ yüzünden düştükleri komik durumlar anlatılır. Doğdukları gün anne ve babaları öldürülen ikiz kardeşler Kemal ve Cemal bir cami avlusuna bırakılır. Her biri farklı insanlar tarafından evlat edinilir. Kardeşler birbirinden habersiz büyür. Cemal namlı bir kabadayı, Kemal ise banka memuru olur. Bir kardeşin hissettiklerini aynı şekilde diğer kardeş de hissetmektedir. Yıllar sonra karşılaşmalarından doğan karışıklık ikisinin başına da türlü belalar açacaktır.performer

5 Mart 2019 23:02

kemal sunal'ın tek başına oynadığı yani ikizi ile aynı anda hareket ettiği sahneler kemal sunal için epey zor olmuştur vede yıllar sonra kendisini bu filmde (rol anlamında) beğenmemiş olabilir mi? kimbilir? ama herşeye rağmen muhteşem bir film...

Cevap Yaz

enigmacuture

25 Ekim 2018 04:00

Cemal olarak karşımıza çıkan iyi giyinen çapkın gangster Kemal Sunal. Tüm filmleri nazara alındığında Kemal Sunal'ın en yakışıklı olduğu karakter bu Cemal'dir kanımca. Aşık olunacak kadar tatlıdır bu rolde. Filmin finalinde ikizi ile yüzleşme anı da çok eğlencelidir.

Cevap Yaz

Kaptan34

9 Ocak 2018 09:36

Açelya Aytaç Oyunculuğu Çok Başarılı

Cevap Yaz

sholay

14 Ağustos 2016 20:04

Bu filmi baska bir komedi sanatci olsaydi pek ragbet görmezdi. Ama Kemal Sunal oynadigin icin izleniyor.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

23 Temmuz 2016 14:52

Osman Fahir Seden'in idare ettiği en iyi Kemal Sunal filmi bence de budur.

Cevap Yaz

DownTown

2 Nisan 2016 22:10

Dokunmayın Şabanıma, Yüz Numaralı Adam ve İyi Aile Çocuğu... Osman Fahir Seden.. Bu filmlerin her saniyesi neredeyse ince komedi ile dolu... Bu filmler Kemal Sunal'a özel yazılmış bence.. Başkası oynayamaz..

Cevap Yaz

performer

5 Nisan 2015 17:43

bu film ile korkusuz korkak filmleri tartışmasız süper bana göre. tabi filme müzik seçen rahmetli ses mühendisi erkan esenboğa'nın payı da büyük. zaten bir osman seden hayranı olarak bu filmi böyle güzel çekmesi beni şaşırtmadı.

Cevap Yaz

arsenik

11 Şubat 2015 03:56

Kemal sunalın filmleri genelde komedidir.Hepsinide izlemek keyifli lakin komedi alanında bir sıralama yapma gereği duysam bunu ilk seçerdim.Özellikle bazı sahnelerde profesyonel oyunculuk ve komedi hat safhalara çıkmıştır.Müzikleride filmle birlikte muhteşem bir ahenk ve uyum içerisindedir ayrıca filmin benim için tam puan almasındaki en büyük etkendir. iyi aile çocuğu film müzikleri " Elias Rahbani - I Love You Lina " "Biddu Orchestra - Eastern Journey "

Cevap Yaz

vatansever10

16 Eylül 2014 14:40

bu filmde sevil üstüntekinin performansını çok beğenıyorum. gerçekten güzel icra etmiş işini.....

Cevap Yaz

benimsinema

27 Temmuz 2014 20:24

harika avcinin ilk filmidir, kemal sunalin bence iki rolde olupta en iyi filmidir... iki rolun arasindaki farki cok iyi canlandirmis... güzel film..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica