Mansur Yıldırım

Doğum Yeri Adana-Feke

Biyografisi

Sinema ve edebiyat alanında bir çok kurs ve okulda eğitimler almıştır.

Oyuncu (35)

Eser (2)

Son Yorumlar (4)

Göztepe avatar Göztepe 14 Mart 2020 02:15:40

9

Yetenekli bir arkadaşımız iki kısa filmini seyrettim fena değildi sanatı seviyor, insanlarla sohbet etmeyi seviyor daha doğrusu sinema ve yesilçam tutkunu. Eğerki gereken şansı bulabilirse hem internet ortamında hemde sinemalarda iyi filmlere ödüllü filmlere imza atacağından hiç şüphem yok başarılar diliyorum.

MGUNAY avatar MGUNAY 22 Şubat 2020 05:47:09

10

Yerli ve yabancı yüzlerce filmi izleyerek sinematürke en fazla katkı sağlayan arkadaşlardan. Zamanında benimde çok aradığım filmlere maddiyatından çok harcama yapmış. Bana da hiçbir karşılık beklemeden veren çok fedakar bir dost. Aramızda bugüne kada r en ufak bir kırgınlık yaşamadığım bu dostumuza sağlıklı uzun ve bol sinemalı günler diliyorum.

sinemakralı1 avatar sinemakralı1 20 Şubat 2020 00:22:02

10

Ben çocukluktan beri sanata meraklıydım çocukken o dönemki çocuk şarkıcılardan ve çocuk oyunculardan etkilenip şarkıcı ve oyuncu olmak istedim sesim iyi olmadığından şarkıcılıktan vazgeçtim oyunculukta yetenekli olmama rağmen ailem o dönem okuduğum i çin izin vermedi vede çocukken hep kitap okurdum sonra lisede kitap çıkarmak istedim manken ve oyunculuğa heves ettim malesef yine ailem ve arkadaşlarım bu sektörde tutunamazsın oralar hayal filan diyerek vazgeçirdiler sonra yönetmenliğe merak sardım edebiyat yönümden dolayı yazarlık yönüm vardı ilk başta el kamerası ile kısa filmler,kısa belgeseller çektim sonra cep telefonuyla ama malesef bunlar amatörce işlerdi hala bilgisayarımda dururlar izlenecek gibi değiller arkadaşlarla mahalleden kişilerle ailemle akrabalarla yaptığım işlerdi kendimi geliştirmek için okulunu okudum eğitimler aldım sonra ilk profesyonel kısa filmim kırık bir hayat filmini yazdım yönettim yapımcılığını yaptım hikayesi gerçek bir hikaye çok hüzünlü amcamın hikayesi filmde olduğu gibi ölmedi akıl hastanesine düştü sonra öldü ben biraz değiştirdim ikinci kısa filmim de yine yazdım yönettim hikayesi ilk kısa film gibi bana ait gerçek bir hikaye bir arkadaşım kredi borçları yüzünden intihar etti malesef kaybettik ama ben filmde ölümünü göstermedim mehmet in hali filminde her yerde adım yazmasın diye senaryo yerine başka birinin adını yazdırdım bundan sonrada kısa filme devam edeceğim uzun metraj çok zor ve festival filmlerine tanıdıklara ödül veriyorlar gişede ise bkm ve avşar film ve diğerleriyle baş etmek imkansız ondan dolayı kısa filme devam.

Yandex.Metrica