Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mehmetin Hali

Mehmetin Hali

8,67

(3 kişi yorum yaptı)

2020-02-20 19:57:22 1 Ocak 1970 13 Dk Dram Kısa Dram, Kısa

Yönetmen: Mansur Yıldırım Mansur Yıldırım

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mansur Yıldırım, İbrahim Cesur, Mustafa Doğan, Mustafa Doğan 3 Devamını Gör...

Konusu : Kredi borçları yüzünden tefeci serkan ın bıçakla kovaladığı borç batağına batmış mehmet in hikayesi.Sinemakralı1

25 Şubat 2020 05:22

Bu film benim ilk profesyonel filmim kırık bir hayat ın farklı bir versiyonudur tabi bu filmde görüntü yönetmeni gökhan tiryaki ve kurgu da mustafa preşeva ile çalışmak isterdim filmi 1 günde çektik diğer filmim kırık bir hayat 1.5 günde çekildi acele ettim iki filmde de bundan filmlerde sorun oldu ve bütçede düşük olduğu için işler yolunda gitmedi pek içime sinmedi filmler bu film de müzik bile yok yıldıray gürgen olsa harika olurdu ama onun için çok büyük bütçe lazımdı alexa kamerayla gönül çekmek isterdi bu filmde kırık bir hayat da canon kamerayla çekildi ses de kamera sesi yinede fena olmadı filmin sonunda senaryoda tefeci serkan borçlu mehmeti bıçaklayıp öldürüyordu yazdığım senaryo böyleydi gerçek bir hikaye olduğu için ailesini incitmemek için bunu seçtik bu finali öneren de filmim de mehmet rolünü oynayan tiyatrocu mustafa doğan dır inşallah ilerde allahın izniyle daha büyük filmlere imza atacağım.

Cevap Yaz

MGUNAY

22 Şubat 2020 05:50

Borca düşüpde kimsenin yardım etmediği memet askında hepimiziz. Evet ne demişler düşenin dostu olmaz. Bunu kısa filmiyle kameralarla youtubeye atan arkadaşım Mansur'a teşekkürler.

Cevap Yaz

Göztepe

21 Şubat 2020 10:09

Eksikleri olsada fena değildi bu kısa filmin sorunu sonu bağlanamamıs olması bir noktaya. Senaryonunda kısır döngü seviyesinde olduğunu gördüm dahada iyi olabilirdi senaryo zenginleştirilerek olurdu. En güzel yönü filmin oyunculukların iyi olması ama mesaj veren yönüde var çöp bir filmde değil.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica