Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yedinci Koğuştaki Mucize (7. Koğuştaki Mucize)

Yedinci Koğuştaki Mucize
11 Ekim 2019 2 Saat 12 Dk Dram
IMDb puanı: 8.3

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Ülke: türkiye

Gişe: 3.654.710

Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Gülçin Kültür Şahin, Cankat Aydos, İlker Aksum, Yurdaer Okur, Mesut Akusta, Deniz Celiloğlu, Hayal Köseoğlu Devamını Gör...

Konusu : 1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim komutanının kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo idam cezasına çarptırılır. Herkes adalet peşindeyken Memo ve kızı Ova'nın tek isteği birbirlerine kavuşmaktır. Adaletin gerçekleşmesi için ise bir mucize gerekmektedir.

Yapımcı

Görüntü Yönetmeni

Müzik

Sanat Yönetmeni

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Oyuncu Seçimierakman

23 Ekim 2019 12:27

Her zaman Jest ve mimiklerini abartılı bulduğum Aras Bulut İynemli’nin filmine ön yargılı gittim ama bu sefer canladırdığı karakter normal bir insan olmadiğı için bu abartıları görmezden geldigim gibi tamda oturmuş diyebildim. Hikayesi güzel ve oyunculuklarsa tüm karakterler için üst seviye de olunca film , izleyiciyi kendine bağlamayı başarıyor. Film izlerlen sıkı yönetim altında ne şekilde hayatlarin cereyan ettiğinede de tanıklık ettiriyor ve bu haliyle insanı etkiliyor. Sahneleri bu denli gerçekçi kılan ve insanı adeta içine çeken en önemli dinamik hikaye ile beraber oyunculuklar olsa gerek. İlker Aksum, küçük oyuncu Sofiya Akunsur ve katı askeri disiplin altındaki Yurdaer Okur rollerini o kadar güzel yapıyor ki film sizi ekrana kitliyor. Kısa zamanda büyük gişe yapan ve uzun haftalar boyunca da gösterimde kalacağını düşündüğüm bu filme benim puanım 8/10.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica