Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Erdinç Akbaş

Erdinç Akbaş

Doğum Yeri : Kars

Doğum Tarihi : 10 Mart 1945

Eğitim : Lise

Ajans : Tümay Özokur Film Reklam

Hakkında :

İlgili FilmlerMehmet korkut

12 Kasım 2020 23:24

Erdinç bey karslı değil sürmenelidir kendisinide çok iyi tanır severim.

Cevap Yaz

yeşilçam1987

4 Nisan 2018 07:05

Yesilcamda kiymeti bilinmeyen oyunculardan birisidir.ozellikle arabesk şarkıcılarının başrol oynadığı filmlerde yardımcı oyuncu olarak renk katmıştır.en çok sevdiğim ilyas salmanla oynadığı aptal kahraman ve gökhan güneyle oynadığı melek yuz lum filmidir.uzun ve sağlıklı ömürler dilerim.

Cevap Yaz

sinemaadamı

21 Şubat 2016 13:38

abisi kadar olmasada oda biara popülerdi. filmlerde hep yan rollerde oynamış. tatlısesin kara zindan filminde kötü adam yalnızım filminde arkadaşı rolünde çok başarılıydı. beş parasız adam filmindeki rolünde gayet başarılıydı. üvey babadada şemsi inkaya diziden ayrıldıktan sonra onun yerine geçti. ordada gayet başarlıydı diye düşünüyorum. dönemin karanlık filmlerindede abisiyle birlikte oynamış. ama genede abisinin gölgesinde kalmış hakettiği yere gelememiş bir oyuncu. komedide dramada kötü adam rollerindede gayet başarılı bir oyuncu.

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

12 Ocak 2016 05:15

Erdinç akbaş aydemir akbaş ın öz kardeşidir yetenekli ve iyi bir oyuncu olsada hep abisi aydemir akbaşın kardeşi olarak anıldı ve hep onun gölgesinde kaldı son dönem tipi kötü adam rollerine çok uygundu arkadaşlarında dediği gibi üvey baba dizisinde kötü amca rolünde oldukça başarılıydı ses tonuda iyi umarım yeni dizi ve filmlerde görürüz.

Cevap Yaz

rejisör

11 Temmuz 2011 19:19

Çok başarılı  bir oyuncudur. Abisi gibi yeteneklidir. Birçok filmde beraber oynamışlardır. Erdinç Akbaş da sinema emektarıdır ve bana göre istediği yerlere gelememiştir.

Cevap Yaz

delikadir39

27 Mart 2011 11:23

kendi sesi abisinin sesine benziyor.fakat filmlerinde kendi sesiyle pek oynamamış.üvey baba filminde kendi sesiyle oynaması güzel oldu.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

29 Ocak 2010 01:18

İyi bir oyuncu oynadığı rollerin hakkını veriyor ama uzun zamandır ortalarda yok aydemir akbaşın kardeşidir

Cevap Yaz

MGUNAY

16 Ekim 2009 15:58

başarılı bir oyuncu üvey babada kötü amca rolünü güzel oynamıştır

Cevap Yaz

Alın yazısı

19 Ocak 2009 10:05

bir çok filmde oyniyan komedi tarzındaki bir oyuncumuz zaman zaman başka tiplerede bürünmüştür oyunculuğu vasat deildir..sinemaya büyük emek verenlerdendir.şu anda bazı dizilerde kısa filmlerde görünmekte uzun ömürler

 

Cevap Yaz

silvester

28 Aralık 2008 20:13

Erdinç,bayağı filmde oynadı.Mesela bir filmi var ki''Bir beyin oğlu'' oldukça başarılıdır.Bence onu çok eleştiren arkadaşlara derim ki.Kötü oyunculardan oluşan bir lig olsa,Erdinç herhalde şampiyonluğa oynamazdı herhalde küme düşüp iyi oyuncular ligine giderdi......Silvester

Cevap Yaz
Yandex.Metrica