Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kuşatma Altında Aşkemrahbeki

19 Haziran 2016 03:26

Filmin özellikle başlangıç ve bitiş müziklerini çok beğendim.Güzel bir yapım.

Cevap Yaz

mansur34

3 Mayıs 2016 05:09

Film istanbul un fethi öncesi hikaye ye bizans tarafından bakan bir tarihi bir film oyunculuklar genel olarak fena değil erdal uğurlu,sevtap çapan,erdinç akbaş,tomris incer rollerinde fena değiller ayrıca müfit can saçıntı nın gençlik halini görmek de güzeldi filmin çoğu tek mekanlarda geçiyor filmde bazı sahnelerde kameraya bakıp hikaye anlatılması yer yer filmi tiyatro oyunu havasına sokuyor bunlar görmezlikten gelinebilinir ama filmin konusuyla ilgili olmayan müzikler filme zarar vermiş üstelik çoğu sahnede yüksek müzik sesi yüzünden diyalogların çoğu anlaşılmıyor filmin ortalama bir başarısı var izlenebilecek düzeyde bir film son olarak filmi izleyeceklere filmde +18 sahneler olduğundan dolayı filmin ailecek izlenecek bir film olmadığını da önceden söyleyeyim.

Cevap Yaz

performer

27 Nisan 2014 13:43

güzel bir film. müzik sesi diyalog sesinden daha yüksek tutulmuş, sanırım bu yönetmenin dikkatinden kaçmış. erdinç akbaş ve tomris incer filmin yıldızı bana göre...

Cevap Yaz

Glasscow

27 Şubat 2009 14:06

Bazıları farketmiyor ama, Türk sinemasının en ölü, en bitkin dönemi denilen doksanlarda müthiş filmler çekildi. İşte bu da onlardan biri...1452 yılında, Bizans İmparatorluğunun son günlerinde geçen bir öykü. Fakat bu sefer öykünün geçtiği taraf Osmanlı değil, Bizans. Bizans, dini ve fikri ayrılıklar yaşarken, bir takım vatanseverler de ülkelerini korumaya çalışmaktadırlar. İşte tüm bunların içinde geçen bir aşk hikayesi izliyoruz. Başrol oyuncuları; Sevtap Çapan ve Erdal Uğurlu çok başarılılar. Fakat film biraz bayık. Özellikle arkaplan müziği hiç kesilmiyor. Sanki müzik üzerine konuşmuşlar gibi bir durum oluşmuş. Bu durum, bayık atmosferi iyice arttırıyor. Herşeye rağmen takdir ettiğim bir film. Ersin Pertan'ı kutluyorum.

Cevap Yaz

nali

31 Ekim 2006 23:23

güzel bir film.sevtap çapan iyi bir performans sergilemiş.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica