Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hayat Oyunukral_affetmez

7 Kasım 2013 22:12

yalçın abi helal sana süper oynamışsın valla.!

Cevap Yaz

Loverman

12 Eylül 2012 01:44

necla nazır ancak sonlara doğru kendisini gösterebiliyor. senaryo gereği silik bir rolde. filmin tamamı yalçın gülhan ın kontrolünde. kötüde olsa ölmüyor. her zamanda iyiler kazanmasın. kötülerinde bir şansı olsun. bu sebeple konusu güzel. dönemin dolandırıcıkları arasında yer alan hayali ihracatada vurgu yapılmış. ayrıca nesrin akkoç ve ihsan baysal başarılı.

Cevap Yaz

beyzacetin

24 Ağustos 2012 16:51

güzel bir konu bulunmus ama bence senaryo basarısız. Bir de film kendini izlettiremiyor bence sıkıyor

Cevap Yaz

MGUNAY

24 Mayıs 2012 09:08

Yalçın Gülhan'ın kötü rolde oynayıp gene kazandığı bir film diğer kazandığı filmler Kürtaj ve Yolun Sonundaki Karanlık filmleridir. Yeşilçamda kötü rolde oynayıp filmin finalinde kazanan belkide tek aktördür Yalçın Gülhan Nuri Alço ve Coşkun Göğen için aynı şeyleri söyleyemeyiz filmin sonunda ya ölürler ya da hapishanede alırlar soluğu. Bu arada filmde güzeldi.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

24 Mayıs 2012 00:43

Filmin adıda Hayat Oyunu' dur. Yalçın GÜLHAN konsepte işleri bozularak Konkardato ilan edip, Devleti de dolandırarak kara para aklayan bir tür işadamı aynı zaman bu uğurda eşini bile cinayete sürüklemekten gözünü bir an bile kırpmayan birisini başarılı oynamakta onada bir o kadar eşsiz bir oyun ile Necla NAZIR eşlik etmekte. Bana göre filmin tek eksi yanı sonunun çok iyi bağıtlanmamış olması..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica