Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yavuz Topoyan

Yavuz Topoyan

Doğum Tarihi : 18 Mayıs 1969

Eğitim : Marmara Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

Ajans : Tümay Özokur Film Reklam

Hakkında : Yavuz Topoyan 18 Mayıs 1969 doğdu. Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.1995 yılında M.Ü Fransızca Kamu Yönetimini bitirdi. Oyunculuk çalışmalarına üniversite tiyatrosunda başladı. Tevfik Gelenbe Tiyatrosunda ilk profesyonel deneyimini yaşadı. 1994 yılında arkadaşları ile birlikte Tiyatrol isimli sanat merkezini kurdu ve burada oyunculuk çalışmalarına devam etti. 1999 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları Tiyatro Araştırmaları Laboratuvarı’nda Ayla Algan , Beklan Algan ve Erol Keskin ile deneysel oyunculuk çalışmaları yaptı.. 2001-3 de Tiyatro oyunevi bünyesinde Mahir Günşiray ile çalıştı. 2002-4 yıllarında Tiyatrol oyuncuları ile birlikte çalıştı. 2003-4 yıllarında İsviçre merkezli Theodora Çocuk Hizmetleri Vakfı’nın Türkiye’de ve İsviçre´de organize ettiği palyaço karakteri ve hasta çocuk psikolojisi konulu eğitim çalışmalarına katıldı.

Resimlerlemylemy

2 Mart 2014 03:46

Tatlı Kaçıklar isimli dizide tatlı olabilecek tek şey... Özkan rolü o zamanlardan bu yana benim hayattaki tek idolümdür. Ha keza Yavuz Topoyan da öyle... Kendisinin Baçhata yaptığını biliyorum. Aynı zamanda Jonklör...

Cevap Yaz

Kaya Erdaş

15 Temmuz 2008 18:55

YAVUZ TOPOYAN'LA SÜPERBABANNE SETİNDE TANIŞTIK 3 SAHNEDE BERABER OYNADIK GERÇEKTEN ROLÜNÜ ÇOK İYİ YAPIYOR İNŞALLAH DAHA İYİ YERLERE GELİR.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica