Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yarım Elma (Yarım Elma)

Yarım Elma

8,22

(24 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 45 Dk Dram Komedi Dram, Komedi

Yönetmen: Ömer Uğur Ömer Uğur

Ülke: türkiye

Oyuncular: Serhan Alben, Mehmet Vanlıoğlu, Ferhat Doğan, Murat Öncül, Koray Kuru, Candan Ünal, Uğur Kıvılcım, Zuhal Göncü, Hakan Gülsevin, Rıza Pekkutsal Devamını Gör...

Konusu : Bir kadın dergisi editörü olan Yonca, "yalnız" ve "modern" hayatını koşturmaca içinde sürdürürken bir gün her şey değişir. Yonca'nın hiç görmediği ikiz bir kardeşi vardır. Yıllardır görmediği ikiz kardeşi Gonca birgün aniden İstanbul'a gelir ve Yonca'nın karşısına çıkar. Yonca bu duruma inanmak istemese de gerçeği anlar ve Gonca'yı evine alır. Bundan sonra Yonca ve Gonca'nın yaşadığı olaylar, Yoncalar'ın apartmanına yeni taşınan komşuları Kuzey, işyerinde onu rahat bırakmayan Sarp, Yonca'ya aşık kapıcısı Zeynel Abidin, apartmanın saf kızı Ayça'nın da katkısıyla her geçen gün daha da komikleşir. Aradan bir süre geçtikten sonra Yonca Kuzey'le, Gonca da Zeynel Abidin ile evlenir. Artık bekar değildirler; Yarım Elma'da kahkaha dörtlünün komik hikayeleri ile devam eder.ali87

22 Kasım 2012 13:46

kanal d bölümleri çok komik

Cevap Yaz

sinemacıyımmııı

28 Ocak 2012 21:55

hahaha :D Pire ninem der ki ''bir elin nesi var iki elin türkü çığırır'' o bölümler (kanal d) çok komik ve eğlenceliydi.özellikle pire ninenin yanına ziyarete gittikleri bölüm harikaydı :D Yoncayı ağa kaçırırı herkes yoncayı kurtarmaya çalışır.. gonca'nın köylülerle diyaloğu falan çok komikti.şimdi muhteşem yüzyılda rol alan selma ergeç bugünkü halinden çok farklı rol ve şekilde karşımıza çıkmıştı bu dizide..

Cevap Yaz

bltszlk

9 Kasım 2010 19:56

Yarım Elma dizisi Kanal D (2002 - 2003),Show Tv( 2003 - 2004) 3 yıl dizi sürdü.CİNE 5'te Show tv'deki bölümleri  tekrarlanıyor. Janset (Yonca), Günay Karacaoğlu Gonca), Ruhi Sarı (Huşenk),Mehmet Aslan (Sarp), Selma Ergenç (Ayça), Sevgi Berna Biber (Şemboy),Kayra Şenocak (Koray) ve Fırat Doğruloğlu (Kuzey) ve de Selim Erdoğan (Zeynel) muhteşem kadrodan komedi dizisi.

  Birbirlerinden habersiz büyüyen ve yıllar sonra birlikte yaşamaya başlayan Gonca ve Yonca'nın maceraları.Yarım Elma dizisi  eskiden Pazartesi akşamları severek izlerdim.Kanal D'den Show Tv'ye zaman Koray'ın yerine Kuzey , Huşeng'in yerinede Zeynel gelmişti.Çünkü Yonca Sarp ve Koray'ın yani iki aşk arasında kalmıştı.Tabii Koray'da apartmandan taşindı.Boş daireyede Kuzey taşınıp, Gonca'da aşık olmuştu.Kuzey'de iki kız kardeşin arasında kaldı.

   Mutlu Son.Yonca ile Kuzey evlendi. Gonca ile Zeynel evlenip final bölümünde Gonca hamile kalmıştı.Keşke devamı çekilseydi dizinin.Eskiden Kanal D Show'dA yeni bölümlerine, tekrarlarına çok bakardım.En sevdiğim dizi.

  Tüm ekibe sevgilerimi sunuyorum

Cevap Yaz

caglar_88

16 Aralık 2009 12:44

Yonca ile Gonca'nın eğleceli hikayesi.Tabii Janset'in Ayrılsak da Beraberiz'den ayrılmamasını isterdim.İzlenebilir bir işti Yarım Elma.

Cevap Yaz

demagoji

12 Kasım 2009 02:27

çok yakında yeniden ekranlara gelecek olan dizi. yepyeni bölümleriyle star tv' de olacakmış.

Cevap Yaz

sinekadraj

21 Haziran 2009 19:38

Sıkılmadan izlenilebilir bu dizi

Cevap Yaz

emre84

4 Haziran 2009 09:00

Çok iyi bir diziydi severek izliyordum oyunculuk performansları da mükemmeldi

Cevap Yaz

kurgucuselo

9 Kasım 2008 04:50

Çok güzel bir diziydi gerçekten Ruhi Sarı muhteşemdi ama bitti dizi ne yazıkk,...

Cevap Yaz

muharremgsgs91

21 Temmuz 2008 12:53

çok güzel bir diziydi özellikle hoştengle beraber çok komikti,,fakat başka bir kanala geçtikleri zaman dizi hiç güzel olmadı ve zaten ozmanda bitti dizi

Cevap Yaz

capone

13 Mart 2008 21:03

çok güzel bir diziydi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica