Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yavaş Gel Güzelim

Yavaş Gel Güzelim

7,96

(17 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Duygusal Komedi Duygusal, Komedi


KlaraMiliç

15 Ekim 2018 23:41

Film konu olarak Shakespeare'in Hırçın Kız isimli oyununu hatırlatıyor, özellikle de damadın vahşi gelini aç bırakarak yola getirmeye çalışmasıyla. Güzel, eğlenceli bir film. Ayhan Işık ve Fatma Girik'in birlikte rol aldıkları romantik komedileri seviyorum.

Cevap Yaz

erhaab

29 Eylül 2017 18:22

Onlarca kez işlenmiş bir konu diyebiliriz ama ne olursa olsun Ayhan Işık pısırık/korkak rolünü muhteşem oynamış. Alışık olmadığımız için, Ayhan Işık korkak tiplemesine fazlasıyla dikkat kesiliyoruz film boyunca. Çok başarılıydı. Bunun dışında şunu da ekleyebilirim. Diğer yorumlardaki gibi bol kahkaha falan yok bence. Bolca yer alan çocuksu hareketler falan.

Cevap Yaz

Göztepe

30 Mayıs 2017 21:44

Güzel bir Ayhan Işık filmi hem macera hem komedi filmi geleneklerine bağlı soyunun seceresini çıkaran rolde Hulusi Kentmen çok başarılıydı. Fatma Girik'te uçarı rolde özellikle harikaydı tüm nişanlılarını kendinden kaçırtmış bezdirmişti bir çiftlik filmi bu bakımdanda değişik olmuş. Birbirlerine oyun oynayan rollerde özellikle kralı çok başarılı buldum.

Cevap Yaz

Kaptan34

12 Kasım 2015 11:14

Harika ve başarılı bir film ama bu projede kesinlikle filiz Akın oynamalıydı

Cevap Yaz

şahin_şahin90

17 Nisan 2015 23:14

Filmde, beşik kertmesi Ayhan ile Fatoş’un evlilik serüveni anlatılır. Üç kızı olan Hulusi Bey, büyük kızı Fatoş’u erkek gibi yetiştirir. Şımarık ve sert tabiatlı Fatoş, türlü oyunlar yaparak bütün taliplerini vazgeçtirir. Hulusi Bey'in son umudu Fatoş’u beşik kertmesi olan eski arkadaşının oğlu Ayhan ile evlendirmektir. Hulusi Bey, tüm çabalarına rağmen babası öldükten sonra Avrupa'ya giden Ayhan’ın izine ulaşamaz. Fatoş tam evlilikten kurtulduğunu düşünürken beşik kertmesi Ayhan evlenmek için geri döner. Ayhan, Fatoş'u yola getirmek için planlar yaparken, Fatoş Ayhan’ı vazgeçirmenin yollarını arar.Ama Ayhan sonraFatoş'a hiç unutamayacağı dersi verir.Güzel bir film.Eğlenceli bol kahkahalı.Filmde oynayanların hepsi harika.En dikkat çekici tabiki de Ayhan Işık.Sonrasında Hulusi Kentmen ve Semih Sezerlide muhteşemdi.

Cevap Yaz

hayal75

3 Şubat 2015 13:10

filiz akın ayhan ışık ikilisi daha iyi olabilirdi

Cevap Yaz

Avcı24

24 Mayıs 2014 12:54

film çok eğlenceli ve çok ta başarılı ayhan ışık harika bir performans yalnız bu filmde fatma girik değil kesinlikle filiz akın olmalıydı

Cevap Yaz

benimsinema

11 Şubat 2014 11:08

güzel eglenceli bir film, yalniz ayhanin korkak rölü biraz fazla abartilmis, tabii hakkini vermis... yani bi saat boyunca fatma gercegi ögrenemez... filmin sonlarinda cahit irgati görürüz... filmin sonundada ayhan la fatma adamlari bi güzel pataklar....sanirim erkek gibi olmasi burda kesfedilmistir...

Cevap Yaz

SendenBaşka

22 Ekim 2012 13:59

Tren garında merakla beklenen Ayhan Işığı görünce filmdekiler gibi bende şaşırdım .Sonra da tabi Fatoş gibi güldüm .Numaradan da olsa harika bir tip yaratmış hele ki konuşmanın sonlarında ki gülüşü yok mu :) Zavallı Fatoş film boyunca ağzına bir lokma koyamadı.Hulusi Kentmenin naralarını da unutmamak lazım çok matrak bir filmdi.

Cevap Yaz

t_rex

31 Mayıs 2011 09:46

şimdi elimde memdüh ünün filmlerini anlatıyor kitabı var ve şöyle yazıyor:"bu gün izlediğm zaman, film çok tatsız geldi.bir çok sahne gereksiz, sarkık,konuşmalar aşırı uzun ve yinelemeli.bu yüzden temposu çok düşük.çekim sırası bunların  gözümden kaçmasına üzüldüm." ben filmi izlemedim daha.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica