Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Benim Annem Bir Melek 2. Sezon (Benim Annem Bir Melek)

Benim Annem Bir Melek 2. Sezon

8,94

(2 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Komedi


bjkemre06

3 Haziran 2010 05:53

ATV'de süperdi Star'da düştü popülaritesi bitti maalesef:(

Cevap Yaz

bltszlk

24 Nisan 2010 20:37

İlk yorumu ben yapayım.41. bölümden itibaren Star Tv'ye transfer olan ''Benim Annem Bir Melek'''dizisi 3.yılında da  seyircinin büyük ilgisini görüyor.Necati Akpınar'ın yapımcılığını üstlendiği BKM Film imzalı dizide Oya başar,  Tarık Ünlüoğlu,Ali Sunal, Dolunay Soysert, Ayçin İnci  ve  Şehsuvar Aktaş paylaşıyor.Pazartesi Akşamları ekrana gelen dizide Turuncu Ailesinin maceraları anlatılıyor.Her hafta birbirinden komik olaylar ekrana taşıyor.

Oya Başar (Neriman) Hayatı mutfakta geçmiş bir ev kadını.İki oğluna hala bebekmiş gibi davranıyor .Gelinlerini seviyor ama bunu göstermiyor .Tarık Ünlüoğlu (Cahit) Neriman'ın ilk görüşye aşık olup evlendiği eşi.Dolmuş şoförlüğünden emekli.En ufak tartışmada eşinin tarafını tutuyor.Ali Sunal (Çetin) Ailenin en küçül oğlu. Üniversite bitirip mühendis olmuş,üstüne bir de iş hayatında genel müdür.Eşiyle birbirlerine çok aşıklar.Dolunay Soysert (Ece) Çetin' in peyzaş eşi.Çalışmıyor ama apartmanın bahçesinde mesleğini icra ediyor.Neriman ile hiç anlaşamıyor.Şehsuvar Aktaş (Metin) Ailenin büyük oğlu...Saflığıyla ünlü Nalan ile evlendi.Babasının mesleğine emektar dolomuşta devam ediyor.Ayçin İnci.( Nalan) Metin'in eşi.Saflığı hayatını zorlaştıran potlar kırmasına neden oluyor.Tam bir fal meraklısı.Üstelik kendisi de iyi fal bakıyor.Ezgi Yeşiltan( (Sinem) Çetin ve Ece'nin kızı. Neriman'ın bir tanecik torunu.Tek çocuk ve tek torun olmanın bütün avantajlarını sonuna kadar kullanarak büyümüş.

Dizide Turuncu ailesi sık rastlanılan bildiğimiz orta sınıf hayatı anlatan dizi.Tüm ekibi kutluyorum.Oyuncularına saygılar sevgiler dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica