Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


heavvy metal

7 Eylül 2007 22:59

ÇOK İYİ BİR TİYATRO HOCASI. merhaba ben 5.sınıftayken ece hocadan drama dersleri aldım, çok güzel geçiyordu derslerimiz,maalesef istanbula tasındı.şimdi onun sayesinde tiyatroyu çok seviyorum ve ilerde bende oyuncu olmak istiyorum

Cevap Yaz

admind

7 Eylül 2007 22:46

mükemmel mükemmel mükemmel... çok fotojenik,değişik bir yüz.

Cevap Yaz

GÜNEŞ AY

7 Eylül 2007 22:33

çalışmaları sırasında yönetmenin verdigi oyunu anında kavrayıp,istenilen oyunculugu sergiliyor.gelecegi parlak.iyi bir oyuncu.sesli çekimde de dublajda da,sufle alma konusunda da başarılı.bunları özellikle yazıyorum zor işlerdir,bu meslekte ugraşanlar bilir. başarılar kendisine.

Cevap Yaz

ex aşk

7 Eylül 2007 21:40

o kadar güzel bir kalbi var ki,dış güzelligi buna borçlu olsa gerek.doğal bir güzelligi var,yapay degil bazıları gibi.yetenekli ve çalıştıgı insanların begenisini kazanan.ben oyunla çalışmaktan çok mutluyum,çok saygılı ve disiplinli bir oyuncu...

Cevap Yaz

sweety merve

7 Eylül 2007 21:25

ÇOK DOĞAL BİR OYUNCU.tiyatro kökenli oyuncu sahnede oldugu kadar,ekranlarda da doğallılıgı ile dikkat çekiyor.giydigi her rolün üstesinden gelebiliyor.ben ekranda kendisini farklı farklı rollerde gördüm,hepsi de çok başarılıydı. gerektiginde liseli bir genç oynarken,gerektiginde de genç bir anneyi oynayabilyorsa avantajlı bir yüz ve fizige sahip.

Cevap Yaz

MURATTTTTT

7 Eylül 2007 21:12

çok güzel ve sempatik bence.ekrana çok yakışıyor,değişik bir yüz ekranlar için.başarılar...

Cevap Yaz

zeyneppppp

7 Eylül 2007 21:01

ECE İNANILMAZ İYİ BİR OYUNCUDUR.KENDİSİYLE AYNI TİYATRODA ÇALIŞTIK,HOCALARIN,YÖNETMENLERİN ÇOK BEGENİSİNİ ALAN BİR ARKADASIMIZDIR.KENDİSİ OKUL HAYATINA ÖNCELİK TANIDI,BİLDİGİM KADARIYLA ÜÇ TANE OKUL BİTİRMİŞ.HATTA BİRDE MÜHENDİSMİŞ.AYNI ZAMANDA HACETTEPE ÜNİ. KONSERVATUARINDA MÜZİK DE OKUMUŞ. TEBRİK EDİYORUM KENDİSİNİ ZATEN HEP ZORU BAŞARMAYI SEÇMİŞTİR.BİR HOCAMIZIN ONA SÖYLEDİGİNİ LAFI UNUTMUYORUM;BU KIZDA ŞEYTAN TÜYÜ VAR,SAHNEYE ÇIKTIGINDA GÖZ ALIYOR,FARKEDİLİYOR VE OYUNUYLA DAHA DA BÜYÜYOR,GELECEGİ ÇOK PARLAK DEMİŞTİ. ARTIK OKUL HAYATI DA BİTTİGİNE GÖRE KENDİSİNİ SAHNELERDE VE TV DE DAHA ÇOK GÖRMEK İSTERİZ.

Cevap Yaz

ayşe yılmaz

7 Eylül 2007 20:40

ÇOK BAŞARILI BİR OYUNCU VE GELECEGİN STARLARINDAN OLACAKTIR UMARIZ.BAŞARILI BİR ÖGRENİM HAYATI OLMUŞ VE ÇOK ÇALIŞKAN,HIRSLI,KABİLİYETLİ BİR GENÇ. YAKIN ZAMANDA DİKKATLERİ ÇEKECEKTİR KESİNLİKLE.

Cevap Yaz

mutlu_k

6 Eylül 2007 10:59

bir iki dizisini izledim pek begenmedim. kendisini biraz daha geliştirmesi lazım

Cevap Yaz

zeynocaner

28 Temmuz 2007 12:06

hem tiyatroda hem sinema ve tv oyuncusu olarak başarılı bir oyuncu.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica