Netflix, sevilen dizisi Zeytin Ağacı’nın 2. sezon fragmanını yayınladı.
04 Temmuz 2024

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, 1. sezonu çok sevilen Netflix dizisi Zeytin Ağacı heyecan yaratan 2. sezon fragmanını yayınladı. Nuran Evren Şit'in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini ise Burcu Alptekin ve Erdem Tepegöz’ün ortak yaptığı Zeytin Ağacı’nın 2. sezonu 11 Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak. 

Kadrosunda Tûba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Aytaç Şaşmaz, Umut Kurt ve Füsun Demirel gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin 2. sezonu'nun konusu ise şu şekilde;

Ayvalık'ta yeni bir hayata başlayan Ada (Tûba Büyüküstün), Leyla (Seda Bakan) ve Sevgi’nin (Boncuk Yılmaz) karşısına yepyeni sorunlar çıkar. Ada, bir yanda bilim dünyasıyla, diğer yanda ailesinin geçmişiyle uğraşırken, Leyla ise yeni bir iş kurmaya çalışmaktadır. Sevgi'nin ise bu sefer yakınlarından bile sakladığı bir sırrı vardır.

Zeytin Ağacı’nın 2. sezonu 11 Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak. 

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)