Netflix, başrollerinde Jamie Foxx ve Cameron Diaz’a yer veren Back in Action’ın yayın tarihini filmden ilk görsellerle paylaştı.
16 Mayıs 2024

Seth Gordon'un yönetmen koltuğunda oturduğu, Seth Gordon ve Brendan O’Brien'ın senaristliğini yaptığı başrollerinde Jamie Foxx ve Cameron Diaz’a yer veren Back in Action’ın yayın tarihi ve filmden ilk görseller paylaşıldı. 

Jenno Topping, Peter Chernin ve Sharla Sumpter Bridgett (Chernin Entertainment); Beau Bauman (Good One Productions); Seth Gordon (Exhibit A) yapımcılığını yaptığı filmin Jamie Foxx ve Cameron Diaz dışındaki oyuncuları Kyle Chandler, Glenn Close, Andrew Scott, Jamie Demetriou, McKenna Roberts, Rylan Jackson. 

Back in Action, CIA casusluğunu bırakıp aile kurmaya karar veren Emily ve Matt’e odaklanıyor. Gerçek kimlikleri ortaya çıkan ikili, casusluk dünyasına geri çekilmek zorunda kalıyor. Kariyerleri boyunca pek çok kez farklı hikayelerde birlikte yer alan Jamie Foxx ve Cameron Diaz bu defa yepyeni bir maceraya atılıyor. 

Aksiyon dolu hikayesiyle merak uyandıran Back in Action, 15 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)