Bu yılın bir başka iddialı komedi filmi ''Mükemmel Aile'' çok yakında vizyona giriyor.
01 Mart 2024

Filmin isminden de anlaşılacağı üzere mükemmel bir aile komedisi ‘Mükemmel Aile’ filminin afişi yayınlandı. Filmin renkli hikayesini tamamlayan afişte filmin başrol oyuncuları GÜVEN KIRAÇ, DİDEM BALÇIN, ŞAHİN IRMAK, ALGI EKE, NEJAT UYGUR, GİZEM KATMER yer alıyor. Çekimleri bol eğlence ve kahkahalar eşliğinde gerçekleşen film sinema salonlarında seyircilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan ESER otururken yapımını PRT Film, yapımcılığını ise Fatih AY’ın üstleniyor. ‘Mükemmel Aile ‘ filmi 15 Mart’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Her biri kendi dünyasında yaşayan aile; Oyunculukla aklını bozmuş bir anne, boks maçlarında ringe çıkarak dayak yiyen ve bunu bağımlılık yapmış bir baba, ilaçların yan etkilerini görmek için çeşitli ilaçlar içen takıntılı bir dayı, ölmek isteyen karamsar bir kardeş ve yaptığı işe tövbe edip çıka gelen kiralık katil teyze… Bir gün yıllardır kendilerinden uzakta yaşayan kızları Zeynep’in doğum yapacağını öğrendikleri video ile İstanbul’dan Antalya’ya yola çıkarlar. Bu yolculukta trajikomik olaylar yaşayan aile ilk defa geçmiş zamanda birbirlerini anlayamadıkları gerçeklerle de yüzleşir. Kendi dünyalarında ki mutsuzluktan çıkarak tek bir dünyada birbirilerine sarılıp ‘’Mükemmel Aile’’ olmayı başarırlar.

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)