Evli çift komedisi ''Erdal ile Ece'' kahkahaya boğmaya geliyor. İlk fragman yayınlandı.
12 Şubat 2024

Şahan Gökbakar'dan evli çift komedisi ''Erdal ile Ece'' kahkahaya boğmaya geliyor. Türk sinema tarihinin filmleri en çok izlenen ve en sevilen komedi oyuncularının başında gelen Şahan Gökbakar yeni filmi bir evli çift komedisi olan ''Erdal ile Ece'' ile güldürmeye hazırlanıyor. 

2013 yılında milyonlar tarafından izlenen ve çok sevilen Celal ile Ceren‘den sonra Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar’ın kaleminden çıkan Erdal ile Ece de,  çift ilişkilerini komedi dozu yüksek bir dille izleyiciye keyifli bir iki saat vadediyor.

Şahan Gökbakar’a ''Erdal ile Ece''de Seda Türkmen eşlik ediyor. Günümüz evlilik ilişkilerinde sıkça rastlanan, acı-tatlı çalışmalar, ilişkideki iniş çıkışlar, komik ve eğlenceli bir dille gözler önüne seriliyor. Yaşanan olayları hem kadın hem de erkek gözüyle ayrı ayrı izleyiciye aktaran Erdal ile Ece’de her izleyen sinemasever kendinden bir şeyler bulacak. Togan Gökbakar'ın yönetmenliğini yaptığı film, 23 Şubat’tan itibaren CJ Entertainment dağıtımı ile vizyondaki yerini alacak. Erdal İle Ece, eş zamanlı olarak tüm Avrupa’da da sinemaseverlerle beyazperdede buluşacak.

Erdal ile Ece'nin konusu ise şu şekilde; Oto saniyede kuzeni Oğuz ile birlikte araç kaplama ve modifiye işleriyle uğraşan Erdal ile kurumsal bir şirkette yönetici olarak çalışan Ece uzun yıllardır birlikte olan evli bir çifttir. Keyifli, eğlenceli ve samimi bir aşk komedisi olan Erdal ile Ece, ‘Diyet, Kıskançlık ve Östrojen’ başlıkları altında üç ayrı bölüm olarak toplanda 105 dk beyazperdeye yansıyacak. 

Erdal ile Ece fragman...

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)