Yepyeni bir yıl, yepyeni bir Netflix serüveni! Heyecan dolu içerikleriyle Netflix, bu yıl da izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Peki Netflix'te Sırada Ne Var?
02 Şubat 2024

Yepyeni bir yıl, yepyeni bir Netflix serüveni! Heyecan dolu içerikleriyle Netflix, bu yıl da izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Peki Netflix'te Sırada Ne Var?

Netflix, 2024 yılı içerisinde yayınlanacak, merakla beklenen birçok içeriğiyle ilgili heyecan verici detaylar paylaştı.

Bu yıl Netflix’te öne çıkanlar…

2024 yılı boyunca Kimler Geldi Kimler Geçti ile ilişkilerin bambaşka boyutlarına şahit olacak, Zeytin

Ağacı’nın ikinci sezonu ile içsel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Squid Game ve Rebel Moon gibi sevilen yapımların devam hikayeleriyle buluşurken, 3 Body Problem ile gizemli bir evrene yolculuk yapacaksınız. Eddie Murphy ile sokaklarda dolaşacağınız Sosyete Polisi: Axel F, canlı aksiyon uyarlamasında Aang'i keşfedeceğiniz Avatar: The Last Airbender, ve Jennifer Lopez'in insanlığı kurtarma çabasına tanık olacağınız Atlas ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Büyülü dünyaları ile bizi bambaşka hislere sürükleyen Emily in Paris ve Bridgerton ise yeni bölümleriyle 2024 yılında sizlerle buluşacak. 

SQUID GAME 2. SEZON [Dizi]: 2021'de yayınlanmasının ardından hızla global bir fenomen haline gelen ve Netflix'in bugüne kadar yayınlanan en popüler dizilerinden biri olan Squid Game, gizemli bir hayatta kalma oyununda 45.6 milyar won nakit ödül için hayatlarını riske atan umutsuz yarışmacıların hikayesini anlatıyor. Heyecanla beklenen ikinci sezon, Gi-hun'un Amerika'ya gitme planlarını bırakıp peşine düştüğü bir kovalamacayı konu alacak. 74. Primetime Emmy® Ödülleri'nde Drama Dizilerinde En İyi Yönetmenlik ödülünü kazanan ilk Asyalı olarak tarihe geçen yönetmen Hwang Dong-hyuk, bir kez daha dizinin yönetmen, yazar ve yapımcılığını üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ilk sezondan hatırladığımız Lee Jung-jae, Lee Byung-hun, Wi Ha-jun ve Gong Yoo gibi isimlere kadroya yeni katılan başarılı oyuncular Yim Si-wan, Kang Ha-neul, Park Gyu-young, Lee Jin-uk, Park Sung-hoon, Yang Dong-geun, Kang Ae-sim, Lee David, Choi Seung-hyun, Roh Jae-won, Jo Yuri, ve Won Ji-an eşlik ediyor. 

3 CİSİM PROBLEMİ (21 Mart, 2024) [Dizi]: 1960'larda Çin'de yaşayan genç bir kadının aldığı önemli bir karar, uzay ve zamanı aşarak günümüzde yaşayan bir grup bilim insanında yankı bulur. Doğa kanunları gözlerinin önünde altüst olmaya başlayınca, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup seçkin bilim insanından oluşan bu ekip güçlerini insanlık tarihinin en büyük tehdidine karşı koymak üzere korkusuz bir dedektif ile birleştirir.

ATLAS [Film]: Yapay zekaya karşı derin bir güvensizlik duyan ve gelecek vaadeden bir misantrop veri analisti olan Atlas Shepherd (Jennifer Lopez), kendisiyle gizemli bir geçmişi olan firari bir robotu yakalamak için bir göreve katılır. Ancak her şey ters gittiğinde, insanlığın geleceğini yapay zekadan kurtarmanın tek şansının ona güvenmek olduğunu fark eder.

REBEL MOON - PART TWO: THE SCARGIVER (19 Nisan, 2024) [Film]: Rebel Moon - Part Two: The Scargiver ile Kora ve hayatta kalan diğer savaşçıların destanı devam ediyor. Bu kez savaşçılar, Veldt'in cesur halkının yanı başında savaşarak bir zamanlar huzurlu bir yer olan bu köyü savunmak için varlarını yoklarını ortaya koyar. Burası Ana Dünya'ya karşı savaşlarında kendi yurdunu kaybetmiş olanların yeni vatanı olur. Büyük mücadelenin hemen öncesinde savaşçıların kendi geçmişlerindeki gerçeklerle yüzleşmesi ve neden savaştıklarını ortaya koymaları gerekir. Diyarın bütün güçleri filizlenen isyanı bastırmak üzere harekete geçerken asla kopmayacak bağlar kurulur, kahramanlar ortaya çıkar ve efsaneler doğar.

 

BACK IN ACTION [Film]: CIA casusluğunu bırakıp aile kurmaya karar veren Emily ve Matt, kimlikleri ortaya çıkınca, casusluk dünyasına geri çekilmek zorunda kalırlar.

SOSYETE POLİSİ: AXEL F (3 Temmuz, 2024) [Film]: Dedektif Axel Foley (Eddie Murphy), Beverly Hills sokaklarına geri dönüyor. Foley, hayatı tehlikede olan kızı (Taylour Paige) ve yeni ortağıyla (Joseph Gordon-Levitt) birlik olur. Eski dostları Billy Rosewood (Judge Reinhold) ile John Taggart'ı (John Ashton) da yanlarına alarak bir komployu ortaya çıkarmak için hep birlikte kolları sıvarlar.

DAMSEL (8 Mart, 2024) [Film]: Görevine bağlı soylu bir genç kız, yakışıklı bir prensle evlenmeyi kabul eder. Ancak çok geçmeden kraliyet ailesinin kendisini, eski bir borcu ödemek için bir kurban olarak seçtiğini fark eder. Ağzından alevler çıkaran bir ejderha ile bir mağaraya terk edilen genç kız, hayatta kalmak için zekasına ve iradesine güvenmek zorunda kalır.

AVATAR THE LAST AIRBENDER (22 Şubat, 2024) [Dizi]: Sevilen çizgi dizinin bu canlı çekim yeni uyarlaması, korkunç Ateş Ulusu'nun tehdidi altındaki dünyada yeniden dengeyi sağlamak için dört elemente (Su, Toprak, Ateş, Hava) de hükmetmeyi öğrenen genç Avatar Aang'in hikâyesini anlatıyor.

BRIDGERTON 3. SEZON (1. Kısım: 16 Mayıs, 2024 - 2. Kısım: 13 Haziran, 2024) [Dizi]: Shondaland'in ve yeni dizi sorumlusu Jess Brownell'ın imzasını taşıyan Bridgerton üçüncü sezonuyla geri dönüyor. Bir önceki sezonda, Colin Bridgerton'ın (Luke Newton) kendisi hakkındaki aşağılayıcı sözlerini duyan Penelope Featherington (Nicola Coughlan), artık bu uzun süreli sevdasından vazgeçmiştir ama bir eş bulmasının da zamanının geldiğine karar vermiştir. Bu konudaki tercihiyse, annesinden ve kız kardeşlerinden uzakta, kendisine Leydi Whistledown olarak çifte hayatını sürdürebileceği kadar bağımsızlık sağlayacak birinden yanadır. Fakat yeterli özgüvene sahip olmadığı için, evlilik piyasasındaki çabaları müthiş fiyaskolarla sonuçlanır. Bu sırada Colin, yazın çıktığı seyahatlerden hem yeni bir görünüşle hem de son derece havalı bir tarzla geri dönmüştür. Ancak onu şimdiye kadar hep takdir eden tek kişi olan Penelope'nin soğuk tavırlarını görünce cesareti kırılır. Penelope'nin dostluğunu yeniden kazanmak isteyen Colin, bu sezonda bir eş bulmasına yardım etmek için ona özgüven konusunda eğitim vermeyi teklif eder. Ancak bu eğitim biraz fazla başarılı sonuçlar vermeye başlayınca Colin, Penelope'ye karşı hislerinin gerçekten sadece arkadaşça olup olmadığı sorusuyla boğuşmak zorunda kalır. Hiç beklenmedik biriyle yeni bir arkadaşlık kuran Eloise (Claudia Jessie) ile arasının açılmasıyla kendisini karmaşık bir durumun içinde bulan Penelope'nin sosyetedeki itibarının da artması, ikinci kişiliği Lady Whistledown'ı gizli tutmasını iyice zorlaştırır.

 
COBRA KAI 6. SEZON [Dizi]: 1984 All Valley Karate Turnuvası olaylarından 30 yıl sonrasını anlatan Cobra Kai, Daniel LaRusso (Ralph Macchio) ile Johnny Lawrence (William Zabka) arasındaki önlenemez çatışmanın devamını konu alıyor. İlk beş sezonu yayınlanan dizi altıncı ve final sezonuyla geri dönüyor.
FORMULA 1: DRIVE TO SURVIVE: 6. SEZON (23 Şubat, 2024) [Dizi]: Eşi benzeri görülmemiş detaylara yer veren yeni sezon, sürücüler ve takımlar 2023 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’na hazırlanırken, hayranları bir kez daha kamera arkasına davet ediyor. Yeni sezon,  daha önce hiç görülmemiş görüntülere  ve spor dünyasının en önemli isimleriyle gerçekleştirilen yepyeni röportajlara yer veriyor.
 

ERIC [Dizi]: 1980'lerin New Yorku'nda geçen Eric, Abi Morgan imzalı yeni bir duygusal gerilim dizisi. Dizi, dokuz yaşındaki oğlu bir sabah okula giderken kaybolan bir babanın umutsuz arayışını konu alıyor. New York'un önde gelen kuklacılarından olan Vincent, aynı zamanda çok popüler olan, çocuklara yönelik televizyon dizisi "Good Day Sunshine"ın da yaratıcısıdır. Oğlu Edgar'ın yokluğuyla başa çıkmaya çalışan Vincent, giderek huzursuz ve dengesiz birine dönüşür. Edgar'ın kayboluşuyla ilgili suçluluk duyan ve kendinden nefret eden yaslı baba, oğlunun çizdiği ERIC adındaki mavi canavar kuklanın çizimlerine tutunur ve ERIC'i televizyona çıkartabilirse Edgar'ın eve döneceğine inanır. Vincent'ın giderek artan yıkıcı tutumu ailesini, iş arkadaşlarını ve ona yardım etmeye çalışan dedektifleri kendisinden uzaklaştırır. Artık oğlunu bulup eve getirme çabalarının tek destekçisi, ihtiyaç sonucu ortaya çıkmış bir sanrı olan Eric'tir.

OUTER BANKS S4 [Dizi]: Outer Banks, John B, Sarah, Kiara, Pope, JJ ve Cleo'dan oluşan Pogues adlı sıkı dostlar grubunun, gizemli, macera dolu ve zorlu bir hazine avının peşinde rakipleriyle yaşadıkları çatışmaları ve yasadışı olaylar zincirini takip ederken, bir yandan da büyüme ve olgunlaşma temasını işleyen bir hikayeyi anlatıyor.

SIX TRIPLE EIGHT [Film]: Six Triple Eight, İkinci Dünya Savaşı sırasında denizaşırı görevlerde yer alan ilk siyahi Kadın Kolordusu’nda yer alan harika ve cesur kadınların ilham verici gerçek öyküsünü anlatıyor.

 

THE UMBRELLA ACADEMY 4. SEZON (Final Sezonu) [Dizi]: The Umbrella Academy Gerard Way tarafından yazılıp Gabriel Bá tarafından resimlenen ve Dark Horse Comics'in yayımladığı çizgi roman serisinden uyarlandı. Programın yapımcılığını Netflix adına Universal Content Productions üstlendi.

 
SENNA [Dizi]: Altı bölümden oluşan Senna, üç kez F1 şampiyonu olan pilotun zaferlerini, hayal kırıklıklarını, sevinçlerini ve hüzünlerini ekrana taşırken Ayrton'un kişiliğini ve kişisel ilişkilerini de gözler önüne serecek. Ayrton'un motor sporları kariyerinin ilk günlerinde Ford Formula'da yarışmak üzere İngiltere'ye taşınmasıyla başlayan dizi, Imola'daki (İtalya) San Marino Grand Prix'si sırasında gerçekleşen trajik kazayla son bulacak.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)