BKM Mutfak’ın yeni dizisi "Mahsun J."nin çekimleri, 17 Kasım itibarıyla başladı.
20 Kasım 2023

BKM Mutfak’ın yeni dizisi "Mahsun J."nin çekimleri, 17 Kasım itibarıyla başladı ve dizi, GAİN platformunda izleyiciyle buluşacak.

Sosyal medyada "Röportaj Adam" olarak tanınan ve "İllegal Hayatlar" filmiyle büyük gişe başarısı elde eden Mahsun Karaca, başkarakter Mahsun'u canlandırıyor. Toplam sekiz bölümden oluşacak olan dizi, modern zamanın bir hikayesi olarak, kimsenin hayatından memnun olmadığı bir dünyada para için nelerin yapılabileceğini sorgulayan Mahsun'un, mutluluğu arayışını ve yakın arkadaşı Leyla ile olan sıra dışı ve mizah dolu hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

Dizinin yönetmeni, daha önce "Gibi" dizisinin ilk iki sezonunu ve "Dünya Bu" dizisini yöneten Ömer Sinir. Senaryosunu Öğünç Ersöz'ün kaleme aldığı dizi, Ömer Sinir'in özgün komedi tarzını izleyicilere gösterecek.

Mahsun J.'nin kadrosunda Mahsun Karaca'nın yanı sıra; Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı ve Fikret Urucu gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)