Oscar adayı Ryan Gosling ve Altın Küre ödüllü Emily Blunt'tan aksiyon dolu bir komedi ''Dublör'' çok yakında vizyona giriyor.
17 Kasım 2023

Film sektörünün en zorlu işlerinden biri olan meslek kolu kesinlikle dublörlük. Seyir zevkimizi arttırmak için havalarda uçuyorlar, düşüyorlar, yüksek yerlerden düşüyorlar ve daha aklınıza gelebilecek en zorlu görevleri onlar yerine getiriyorlar. Kariyerini neredeyse yokeden kaza sonrasında emektar dublör bir film yıldınızı bulmak, komployu çözmek ve hayatının aşkını geri kazanmak için mücadeleye girmek zorunda kalıyor.

Sinema camiasının başarılı yönetmeni David LeitchSuikast Treni, Deadpool 2, Sarışın Bomba ve Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw gibi başarılı filmlerin arkasındaki beyin, bizler için film dünyasının gizemli perdesini aralıyor. Bu film, komik, sürükleyici ve yıldızlarla dolu heyecan verici bir yapım olmanın ötesinde, aksiyon filmlerine ve genellikle yeterince takdir edilmeyen ama emek harcayan dublör ve kamera arkası ekibine saygı duruşu niteliğinde.

Oscar adayı Ryan Gosling ve Altın Küre ödüllü Emily Blunt'ın başrolü paylaştığı filmde, hikaye Colt Seavers adlı eski bir dublörün etrafında dönüyor . Colt, fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanmak için bir yıl önce işi bırakmış, ancak eski sevgilisi Jody Moreno tarafından yönetilen yüksek bütçeli bir stüdyo filmindeki kayıp yıldızın ardından tekrar göreve çağrılır.

Filmde, acımasız yapımcı Gale'in (Emmy ödüllü Hannah Waddingham) çabalarına rağmen, Colt Seavers, kayıp yıldızı bulmak ve Jody'yi geri kazanmak için çılgın aksiyon sahnelerine girişir. Ancak kaybolan yıldızın etrafındaki gizem derinleştikçe, Colt, bir dublörün karşılaştığı tipik tehlikelerden çok daha karanlık bir suç komplosunun içine sürüklenir.

1980'lerin popüler TV dizisi temel alınarak yazılan Dublör filminde, Winston Duke ve Oscar Ödülü adayı Stephanie Hsu gibi yetenekli oyuncular da rol alıyor.

Hobbs & Shaw’un senaristi Drew Pearce tarafından kaleme alınan Dublör filminin yapımcılığını, 87North şirketi adına Kelly McCormick ve David Leitch üstlenirken, Entertainment 360 adına Ryan Gosling ve Guymon Casady (Game of Thrones, Steve Jobs) yapımcılığı üstleniyor. Filmin idari yapımcılığını, Drew Pearce, Entertainment 360'dan Geoff Shaevitz ve orijinal Fall Guy televizyon dizisinin yaratıcısı Glen A. Larson üstleniyor.

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)