“Napolyon” Filmi İçin Heyecanlı Bekleyiş, Joaquin Phoenix Başrolde!
28 Eylül 2023

19. yüzyılın en önemli tarihi figürlerinden biri olan ünlü Fransız imparatoru Napolyon Bonaparte’nin hayatının anlatıldığı Napolyon filmi için heyecan dorukta! Oscar’lı ünlü oyuncu Joaquin Phoenix Napolyon rolüne hayat veriyor. Filmin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Ridley Scott oturuyor.

Film, Napolyon’un fırtınalı yükselişini tarihi gerçekçiliği ve görsel zengiliği ile döneme ayna tutuyor. BAFTA ve Golden Globe ödüllü ünlü yönetmen Ridley Scott, Napolyon Bonaparte gibi tarihin en başarılı askeri generallerinden birini anlatmak için büyük bir özveri ve titizlikle çalıştıklarını belirtti. Scott, Napolyon'un hayatını anlatırken, bir general gibi hareket etmenin ve düşünmenin önemli olduğunu ifade etti. Napolyon'un askeri dehasını ve tarihi önemini yansıtmak için bu tür bir titizlik ve özverinin gerektiğini dile getiren Ridley Scott, izleyicilere tarihi bir yolculuk sunmayı amaçladıklarını söyledi. 

TME Films, Napolyon'u Türk seyircisiyle buluşturarak sinema tutkunlarının merakla beklediği bir yapımı daha sunmaya hazırlanıyor. Film, tarih tutkunları ve büyük prodüksiyonlara ilgi duyan herkes için 24 Kasım'da sinemalarda olacak. Napolyon'un destansı hikayesini sinema perdesinde izlemek için geri sayım başladı.

 

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)