Netflix'in yeni sürükleyici polisiye ve gerilim filmi ''Reptile'' bu cuma yayınlanıyor.
27 Eylül 2023

Başrollerini Benicio Del Toro, Justin Timberlake, Eric Bogosian'ın paylaştığı, Grant Singer'ın ilk uzun metrajlı filmi olan bu sürükleyici ve merak uyandıran polise filmi ''Reptile'' 29 Eylül cuma günü ülkmeizde netflix platformunda yayında olacak. Akademi ödüllü usta oyuncu Benicio Del Toro'nun başrolünde olduğu sürükleyici bir cinayet, polisiye filmi olan ''Reptile'' konusu ile de merak uyandırdı. 

Başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip filmde Benicio Del Toro'ya Justin Timberlake, Eric Bogosian, Matilda Lutz, Alicia Silverstone, Michael Pitt, Ato Essandoh, Domenick Lombardozzi, Karl Glusman Frances Fisher gibi isimler eşlik ediyor. Filmde olaylar rahatsız edici bir cinayet ile başlar Will karakterine hayat veren (Justin Timberlake) bir emlak komisyoncusudur. Benicio Del Toro ise kıdemli bir cinayet masası dedektifi Tom Nichols'a hayat veriyor.

Filmin konusu ise şu şekilde; Genç bir emlakçının vahşice öldürülmesinin ardından gerçekleri araştırmak için harekete geçen sert bir dedektif aldatmacalarla örülü karmaşık bir ağı ortaya çıkarır.

Bu 'Manhunter'' esintilerini içinde bulunduran sansasyonel ve entrika dolu cinayet filmini 29 Eylül itibari ile Netflix'ten izleyebilirsiniz.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)