Cem Yılmaz, yeni Netflix filmi ''DO NOT DISTURB''un lansmanını muhteşem bir organizasyon ile gerçekleştirdi.
27 Eylül 2023

Cem Yılmaz'ın hem senaryosunu kaleme aldığı hemde yönetmenliğini yaptığı yeni Netflix filmi ''Do Not Disturb'' muhteşem bir lansman gerçekleştirdi. Kara Komikler serisinin ana karakteri Ayzek'e odaklanan film, unutulmaz bir partiyle taçlandı. Feriye'de gerçekleşen lansman partisine başta Cem Yılmaz olmak üzere oyuncu kadrosundan Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu, Özge Özberk, Bülent Şakrak, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Seda Akman, Can Yılmaz ve Selen Şenay katılım gösterdi.

Geceye Çağlar Çorumlu, Bige Önal, Uraz Kaygılaroğlu gibi başarılı oyuncuların katılımının yanı sıra sinema, sanat ve eğlence dünyasının ilgi ve katılımı büyüktü. Lansman partisinde yapılan izlemeden sonra Cem Yılmaz ve misafirler Yol Project'in muhteşem sahnesinde eğlendi. 

Yapımcılığını Öner F. Işık'ın yaptığı Fikir Sanat'tan çıkan ''Do Not Disturb'' un konusu ise şu şekilde; Pandemi yüzünden işsiz kalan Ayzek iyice dibe vurmuştur. Nihayet sessiz sakin bir otelde iş bulur fakat daha ilk gece vardiyasında konuklar başına olmadık işler açar.

 

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)