Onur Tuna'dan Ağızları Açık Bırakan Atatürk Dönüşümü!
25 Eylül 2023

Türkiye'nin sevilen oyuncularından Onur Tuna, "Son Akşam Yemeği" filmi için Mustafa Kemal Paşa rolünü canlandırırken geçirdiği dönüşümle dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak bu benzerlik, hiçbir plastik cerrahi müdahale veya lens kullanımı olmaksızın doğal makyaj ile gerçekleştirildi.

Onur Tuna'nın Mustafa Kemal Atatürk'ün karakteristik saç ve bıyık tarzını yansıtan makyajı, izleyiciler arasında hayranlık ve şaşkınlık yarattı. Tuna, bu dönüşüme kendi de şaşırmış olacak ki, şunları söyledi: "Mustafa Kemal Atatürk makyajı, saç ve bıyıkla yapılan değişimler bitince tüylerim diken diken oldu, inanamadım." Kendisinin de bu dönüşüme inanamadığını ifade eden Tuna, oyunculuğu ve makyajın gücüyle karakteri büyük bir başarıyla canlandıracağına ve "Son Akşam Yemeği" filminin başarısına başka bir boyut katacağa benziyor.

Ünlü oyuncu Onur Tuna, "Son Akşam Yemeği" filminde Mustafa Kemal Paşa'yı canlandırma deneyimiyle duygusal anlar yaşayan oyuncu sözlerine şu şekilde devam etti: "Hepimiz birer Atatürk genci olarak büyüdük, Atatürk bizim içimize işlemiş bir ideoloji" diyen Tuna, rolünün hem büyük bir sorumluluk hem de korku uyandırdığını itiraf etti. Tuna'nın performansı, Türk sinemasında unutulmaz bir yer edineceğe benziyor.

27 Ekim Cuma günü, tüm Türkiye'nin dört bir yanında merakla beklenen "Son Akşam Yemeği" filmi sinemaseverlerle buluşacak. Bu özel yapımda başrolde yetenekli oyuncu Onur Tuna yer alırken, Pelin Akil, Engin Şenkan, Necip Memili, Mustafa Kırantepe, Yasemin Baştan, Aslı Tandoğan, Tuğba Daştan, Nehir Gökdemir gibi tanınmış isimler de kadroda yer alıyor.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)