TRABZONSPOR-FENERBAHÇE REKABETİ, ‘’ÖĞRETMEN’’ FİLMİ İLE SİNEMALARA GELİYOR!
13 Eylül 2023

Türk futbolunun en büyük ve heyecanlı rekabetlerinden biri olan Trabzonspor ve Fenerbahçe arasındaki rekabet, şimdi beyazperdeye taşınıyor. Bu futbol mücadelesi, yakında vizyona girecek olan "Öğretmen" adlı filmde izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Bilal Kalyoncu'dan Yeni Bir Komedi: 'Öğretmen' Geliyor!

Gişe rekortmeni senarist Yılmaz Okumuş'un kaleme aldığı, ünlü yönetmen ve yapımcı Bilal Kalyoncu'nun yönetmenlik koltuğunda oturduğu 'Öğretmen' adlı komedi fimi, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Komedi film serileriyle tanınan Bilal Kalyoncu'nun yeni projesi olan 'Öğretmen', izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatmayı hedefliyor. Filmin senaryosuyla da dikkat çeken Yılmaz Okumuş'un imzasını taşıması, beklenen bir komedi şöleninin habercisi gibi görünüyor.

'Öğretmen', Karadeniz'in sıcak atmosferini ve eğlenceli hikayesini sinemaseverlerle buluşturacak.

‘’ÖĞRETMEN’’ FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI!

"Öğretmen" adlı film, Çaykara'ya tayin olan bir Fenerbahçeli öğretmenin trajikomik maceralarını anlatıyor. Fragmanda, Trabzonspor'un Katarlılara satılmasının mizahi bir dille işlendiği görüntüler dikkat çekiyor. Dağıtımını TME Films üstlenen "Öğretmen," 20 Ekim'de vizyonda olacak. Türk futbolu ve futbol rekabetlerine ilgi duyanlar için bu film, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım olacak.

YAPIMCILIĞINI TRT VE AKC SİNEMA TV’NİN ÜSTLENDİĞİ ‘’ÖĞRETMEN’’ FİLMİNDE BÜYÜK İSİMLER VE GENÇ YETENEKLER BULUŞUYOR!       

Yapımcılığını TRT ve AKC Sinema TV'nin üstlendiği 'Öğretmen' filmi, usta sinema oyuncuları ile genç yetenekleri bir araya getiriyor. Kadro, tanınmış isimlerden başlayarak yeni yıldızlara kadar çeşitlilik sunuyor.

Filmin başrollerinde usta oyuncular Ufuk Özkan ve Asuman Dabak yer alıyor. Bu deneyimli isimlere Necmi Yapıcı, Onur Dilber, Ulaş İnan Torun, Burak Satıbol, Adem Yılmaz ve Seymen Aydın gibi büyük yetenekler eşlik ediyor.

Ayrıca, sosyal medyada Trabzonluların sevgilisi haline gelmiş Bilal Hancı gibi genç yetenekler de 'Öğretmen' filminin renkli kadrosunda kendilerine yer buluyor.

Bu zengin kadro, 'Öğretmen' filminin izleyicilere unutulmaz bir sinema deneyimi sunacağının habercisi gibi görünüyor.

Dağıtımını TME Films’in üstlendiği Öğretmen, 20 Ekim’de vizyonda olacak.

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)