Netflix, Cem Yılmaz imzalı Do Not Disturb için fragmanı ve ilk görselleri paylaştı.
13 Eylül 2023

Netflix, Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi ''Do Not Disturb''un görsel ve fragmanını yayınladı. Cem Yılmaz'ın ''Kara Komik'' serisinden aklımıza kazınan karakteri Ayzek'in hayatını bu filmde daha yakından tanıyacağız. 

Do Not Disturbkadrosunda birçok başarılı ve sevilen isim yer alıyor. Cem Yılmaz'a filmde eşlik eden oyuncu kadrosunda; Ahsen Eroğlu (Suhal), Celal Kadri Kınoğlu (Bahtiyar), Özge Özberk (Saniye), Bülent Şakrak (Davut), Nilperi Şahinkaya (Peri), Mustafa Kırantepe (Cengiz), Zafer Algöz (Salih), Diren Polatoğlu (Çarli), Seda Akman (Dora), Can Yılmaz (Bahri), Selen Şenay (Hacer) gibi başarılı isimler var. 

Senaryosunu ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın yaptığı filmin yapım şirketi Fikir Sanat, yapımcısı ise Öner F. Işık.

Filmin konusu ise şu şekilde; Pandemi sebebiyle işsiz kalıp karaya dönen Ayzek, sessiz sakin bir otelde gece vardiyasında başladığı işinin ilk gecesinde konukların peşine takılarak umulmadık maceralara atılır. Hayatını bir düzene koyabilmek için attığı bu ilk adımda kendisini hiç beklemediği olayların merkezinde bulur. 

Film, 29 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.


                                 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)