Prime Video, yerli içeriklere olan yatırımlarına devam ediyor.
21 Ağustos 2023

Onur Güvenatam’ın yapımcısı olduğu başrolünde ise başarılı ve güzel oyuncu Bergüzar Korel'in yer aldığı ''Düğüm'' İlk yerli Amazon Original dizisi olma özelliğini taşıyor. Bergüzal Korel dışında Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın da kadrosunda yer aldığı dizi için Bergüzar Korel imaj değişikliğine giderek saçlarını sarıya boyattı. 

Hilal YıldızNazlı Sunlu Kaçan ve Yekta Torun'un senaryosunu yazdığı ''Düğüm'', Can Ulkay'ın yönetmenliğinde çekiliyor. Polisiye dram/gerilim türündeki dizi, işinde başarılı bir haberci olan Neslihan Turhan’ın hikayesini anlatıyor. Bergüzar Korel'in Neslihan Turan karakterini canlandıracağı dizinin çekimlerine yeni başlandı. Prime Video platformunda dizinin ne zaman yayında olacağı ise daha belli değil. 

Düğüm'ün konusu ise şu şekilde: Dürüstlüğüyle herkesin gözdesi olmuş Neslihan Turhan, kayıp ve cinayet dosyalarının ele alındığı "Tek Gerçek" programını sunan, kariyerinin zirvesinde ünlü bir habercidir. Tek çocuğu Can’ın, arkadaşı Leyla'yı öldürmekle suçlanmasıyla Neslihan'ın dürüstlük ve adalet üzerine kurduğu dünyası altüst olur. Oğlunu korumakla; gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamak arasında kalan Neslihan, hayatının en önemli kararıyla karşı karşıyadır; oğlunu hapse atma pahasına Leyla'nın katilinin peşine düşecek midir?

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)