Türkiye'nin en çok dinlenen podcast'i ''Meksika Çıkmazı'' Beyazperdeye taşınıyor.
21 Ağustos 2023

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın podcast olarak başlattığı mizah programı ''Meksika Çıkmazı'' sahnelerden sonra beyazperdeye taşınıyor. Yayınlanan 77 bölüm ile Türkiyede 20 Milyon dinleyiciyi geçen ve Türkiyede en çok dinlenen podcast olma ünvanını taşıyan Meksika Çıkmazı, 17 Kasım 2023 tarihinde beyazperdede seyirci ile buluşacak. 

Yönetmen koltuğunda Alper Mestçi’nin oturduğu, yapımcılığını Muhteşem Film ve TME Films’in ortaklaşa yürüttüğü film, Kapadokya’dan sonra İstanbul çekimlerini de tamamladı. Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam kendi karakterlerini canlandırıyor. Meksika Açmazı’nın merakla beklenen senaryosu şöyle:

Aldıkları bir iş teklifi üzerine farklı motivasyonlarla Kapadokya’ya giden Meksika Açmazı ekibi, ardı arkası kesilmeyen komik olayların içerisinde birbirleriyle olan ilişkilerini sorguladıkları birçok açmaza düşerler. Dostlukları aşk, para, kıskançlık ve entrikalarla sınanır. Ancak yaşadıkları olumsuz deneyimlerin üstesinden, her zamanki gibi mizahın ve neşenin gücüyle gelirler. Meksika Açmazı ekibinin kendi içerisindeki anlaşmazlıkları, problemler karşısındaki farklı tepkileri bu macera dolu hikâyede izleyiciye “Ben olsam ne yapardım?” sorusunu sordururken, film boyunca kahkahalara boğacak.

Meksika Çıkmazı 17 Kasım 2023’te sinemalarda...

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)