Star Tv Perşembe akşamları yeni fantastik bir aşk hikayesi ''Yüz Yıllık Mucize'' ile izleyiciyi ekranlara kitlemeye geliyor.
14 Mart 2023

Star Tv Perşembe akşamları yeni fantastik bir aşk hikayesi ''Yüz Yıllık Mucize'' ile izleyiciyi ekranlara kitlemeye geliyor. Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'i izleyeceğimiz dizi alışılagelmişin dışında konusu ve yayınlanan fragmanı ile şimdiden merak uyandırdı. 

OGM Pictures'ın yapımcılığını yaptığı dizi'nin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Bu farklı ve fantastik konusu olan dizinin senaryosu ise Nuran Evren Şit'in kaleminden çıkma olacak. Birkan Sokullu ve Ebru Şahin dışında dizinin kadrosuda dopdolu. Necip Memili, Zerrin Tekindor, Laçin Ceylan, Merve Nur Bengi, Gözde Seda Altuner, Yalçın Hafızoğlu, Ayşegül Cengiz, Ecem Çalhan ve Hümeyra gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizi'nin konusu ise şu şekilde; Sakarya Meydan Muharebesinde savaşan bir komuttan olan Ali Tahir, savaş esnasında ölümle burun buruna gelir ve mucize burda başlar, Ali Tahir artık ölümsüzdür ve 130 yıl boyunca yaşamış birçok anı biriktirmiş, sevdiklerini kaybetmiş umudunun tükendiği noktada yollarının Harika ile kesişmesi ile içinde tekrar bir kıvılcım parlar. Harika yeni romanı üzerinde çalışmaktadır,  Ali Tahir'in ise geçmişten Harikaya anlatacağı çok şey vardır ve kesişen yolları onları bambaşka biryere sürükler.

 ''Yüz Yıllık Mucize'' 23 Mart perşembe akşamından itibaren izleyiciyi Star Tv ekranlarına kitleyeceğe benziyor.

 

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)