“Sonsuz Bir Aşk” filminin çekimleri tamamlandı. İlk Fragman görücüye çıktı.
14 Ekim 2022

Gökhan Yılmaz’ın “Bir Yıldız kaydı, Bir Aşk Sonsuz Oldu” romanından uyarlanan sinema filminin ilk fragmaı yayınlandı. Senarist ve yönetmen koltuğunda Ulaş Çobancı otururken. Filmin oyuncu kadrasunda ise usta oyuncu Ece Uslu, başrolü, genç yetenek Ege Can ile paylaştı. Ruhi Sarı, Hakan Bilgin, Yonca Şahinbaş, Açelya Elmas’ın da rol adlığı filmin müzik tasarımını Can Algeç yaptı.

Ece Uslu filmde soruşturmacı gazeteci Nazan Ulucan karakterini canlandırdı.

Filmin konusu ise şu şekilde;

Gerçeğe tutku ile bağlı ve cesur bir gazeteci olan Nazan, toplumun bilgi edinme hakkına hizmet etmek için tehlikeli sularda yüzerken, yolu üniversite öğrencisi Efehan ile kesişiyor. Olağan bir gün, hem yıldırım aşkı hem de Nazan’ın yakaladığı ülkeyi sarsıcı bir haber nedeni ile olağanüstü hale dönüşüyor. Romantik çift, sevda yüklü yaşanmışlıkları ile izleyiciye sımsıcak duygular yaşatırken, Nazan’ın çarpıcı gazetecilik serüveni de dakikalar ilerledikçe heyecanı doruklara tırmandırıyor. Dramatik kurgusu ile ilgi çeken hikayede, beklenmedik gelişmeler seyirciyi şaşırtıyor.   

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)