Mustafa Kara

Doğum Tarihi 7 Kasım 1980
Doğum Yeri Trabzon
Eğitim Durumu Cumhuriyet Üniversitesi Radyo Tv

Son Yorumlar (10)

COSKUN28 27 Şubat 2018 03:15:00

1

Merhaba mustafa bey öncelikle selam eder saygılarımı sunarım.39 yaşındayım hayatımda böyle bşr film izlemedim.Kalandar soğu sanki sankinhiç kamera yok sanki hiç senaryo yok her şey okadar doğal ve gerçekki ben o filmi izlerken bende adeta içindeydim filmin neredeyse her sahnesinden kendime pay çıkardım.Yani sizi tebrik etmek ve kutlamak gerçekten az kalır.Bende giresunluyum ve bu filmde geçen duyguları gayet iyi bilip anlıyorum.İnşallah böyle gerçek filmler yapmaya devam edersiniz.Saygılarımla coşkun kurt.

mansur1453 avatar mansur1453 12 Şubat 2017 05:02:25

7

Mustafa kara yönetmen yardımcılığından yönetmenliğe başarılı bir şekilde geçti umut adası filminden sonra 9 yıl ara vermesine rağmen kalandar soğuğu filmi ile iyi bir geri dönüş yaptı muğlalı kendi gibi yönetmen olan mustafa kara ile bir çok yerde ka rıştırılmış bu sitede diğer yönetmene mustafa kara 2 yazılması güzel düşünülmüş kısaca iyi bir yönetmen umarım kalandar soğuğu gibi filmler yapmaya devam eder.

buket akıncı avatar buket akıncı 06 Ağustos 2008 00:11:08

sevgili mustafa kara.. kanal7de oynadığım tuzak dizisi setinde bana en cok yardımı dokunan destekleyen kişiydi o zamanlar yönetmen yardımcısıydı.. sonra umut adası filminde benim cok yakın bi oyuncu arkadaşım olan Gürkan'ı oynattıgını görünce büyük b i zevkle izledim filmini.. başarılarının devamını dilerim ....

Yandex.Metrica