Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

29-30

29-30

7,36

(12 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Komedi Komedi

Ülke: türkiye

Oyuncular: Alpay Kemal Atalan, Orhan Aydın, Elçin Altındağ, Gökhan Ünal, Erol Tezeren, Tuncay Kaynak, Yusuf Atala, Füsun Öztoprak, Sezgi Mengi, Uğur Öngel Devamını Gör...

Konusu : Öğrencilik bitmiştir... Artık her biri pembe yıllarını geride bırakmış, acımasız hayatın kollarına düşmüşlerdir. Bazıları daha şanslıyken, bazıları ise sürünmektedir ve yaşam onları değiştirmeye başlamaktadır. Değişmeyen ise aralarındaki komik sevimli ve onlara yaşama kafa tutma gücü veren ilişkileridir. Geçen yıllar onları eskisine göre daha gerçekçi tipler yapsa da, eski neşelerini ve dostluklarını hayata karşı kalkan olarak tutmaya çalışmaktadırlar. Gerçek hayatın tam ortasında, yani asıl şimdi sorunlarla nasıl başa çıkacaklardır? Gerçek dostlukların ortaya çıkmasının zamanı gelmiştir...melisrenan

26 Ocak 2009 20:35

neşeli bir diziydi aslı tandoğan bu dizi de ne kadar farklıydı, şimdi lamia olarak içimi baydı umarım sonraki yapımlarda yine böylesi neşeli bi role geçebilir..

Cevap Yaz

casusbellı44

29 Eylül 2008 17:38

genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir diziydi.yazık oldu.ama bu yapımda rol alan birçok isim sonradan iyi yerlere geldi. 

Cevap Yaz

capone

26 Mart 2008 10:45

çok sevmiştim bu diziyi ama ne yzaık ki erken bitti

Cevap Yaz

freddie

16 Mayıs 2007 18:43

2006 yazının en iyi dizilerinden di

Cevap Yaz

zoran

6 Ağustos 2006 21:28

kimsenin tiyatro izleyip izlemedigini bilemezsiniz.kaldıki bu size cok uzun yıllardir tiyatro yapan okullu bir sanatcinin cevabidir.dizinin kalkmasi turk halkinin verdigi en iyi cevaptir bence.ayrica bu saygin sitenin bir tartisma platformu oldugunu sanmiyorumki birbirimize cevap verelim sadece herkes fikrini ozgurce yazmaktadir burda.

Cevap Yaz

fevziye

23 Temmuz 2006 16:49

herkesın ustalık anlayısı bılgısı ve sanata bakışıyla farklılaşır bu dızıde usta yok demek bu dızıdekı tıyatro oyuncularını kırmak demektır tıyatro ızlemeyen bırının bu dızıde usta yok demesı cahıl cesaretıdır bu dızıde ali türkoğlu suzan hanım eliın altındağ pala dede hepsı tıyatrodan gelme bu dızının tutmaması halınde soylenecek başka şeyler var bu kadar ıyı bır ekıp guzel cekımler ve modern konu tabııkı varoslara hıtap etmedıği icın tutmaz cunku halk kolay şeyler ıstıyor ve malesefkı kanallarda buna musade edıyor sa cok yazık derım abdulah oğuzuda bu dızı ıcın kutluyorum teşekkur edıyorum

Cevap Yaz

ip-cag

13 Temmuz 2006 13:57

bence bu dizi birçok diziden daha üstün o aşk ateşiyle yanıp kavrulan ve başka hiçbir şeyden bahsetmeyen dizilerden bayıldık bu dizi bize hem yeni yüzler veriyor hemde keyiflendiriyor bir örnek vereyim hasret dizisinden çok usta oyuncular vardı ama hiçbişeye yaramayan bi dizi olduğundan hemen kaldırıldı usta oyuncu olmayacaklarını nerden biliyorsun zoran-cık onlarda böyle başlamadılarmı bu mesleğe özellikle aslı tandoğana laf ettirmem aşka sürgündede bu dizidede onu zevkle izliyorum bide merk ettim sen hangi diziyi seviyorsun ipek3494@hotmail.com a yollarmısın?

Cevap Yaz

zoran

12 Temmuz 2006 19:30

bir dizi projesini maalesef iki yada üç oyuncu kurtaramıyor ki bu isimlerin hiçbiri türkiye çapında star degil.

Cevap Yaz

sarı şeker

1 Temmuz 2006 12:41

bence çok güzel bi dizi oyunculara gelincede hepsi çok başarılılar hem ekranda hep aynı kişileri görmekten sıkılmıştım yeni yüzler görmek tanımak çok iii dizinin konusuda oldukçada güzel ben oyuncuların hepsinide ayrıca bu dizde tanımdadım onları daha öncede başka dizilerde izlemiştim yani hiçte amatörce değil bence ya sizce ALİ Nuri Türkoğlu ,Suzan Aksoy gibi oyuncuların oynadığı bi dizi nasıl olurda amatör olur ben arkadaşa katılmıorum ve dizinin saatin erken saate alınmasını istiorum hatta:)

Cevap Yaz

zoran

25 Haziran 2006 18:30

no name yani tanınmamış bir oyuncu kadrosunun olması işin biraz amatör kokmasına sebep olmuş.yeni yüzler kazanılması bir yana yeni yüzler ve genç oyuncuların usta çırak ilşkisiyle yetiştigine inanıyorum.hani nerde bu dizideki usta yada büyük oyuncu?

Cevap Yaz
Yandex.Metrica