Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 25 Ağustos 1990

Eğitim : İ.T.Ü. Uçak Mühendisliği

Ajans : Artistanbul Danışmanlık

Hakkında : Tiyatro sanatçısı/reklam oyuncusu bir abisi ve ses sanatçısı bir ablası var. Beşiktaş Anadolu lisesin'den mezun. Abisinin isteği ile oyunculuk ajansına yazıldı ve Sprıte, Crax Bubble, Nescafe, Gnctrkcll (Turkcell) ve Patos Rolls reklam filmlerinde oynadı ve Arka Sokaklar adlı dizinin 122. bölümünde Şener karakterini canlandırdı. Bu sırada da İ.T.Ü Mühendislik Fakültesin'de Uçak mühendisliği bölümünü kazandı ve bu bölümün hazırlık bölümünde eğitim görmeye başladı. Yönetmen Zeynep Günay Tan'ın onu Gnctrkcll reklamlarında görüp beğenmesi üzerine Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin oyuncu seçimlerine katıldı ve Mete karakterine seçildi.ToqqLe

8 Mayıs 2020 14:07

Bence kötü bir rolü oynama zamanı geldi bu çukur dizisinden sonra bence psikopat ve şizofren rolü iyi gider bu rolleri oynayabilecek yetenek de o kadar da değil arkadaşlar tamam bazen abartılı oynuyor ama dediğim gibi bu tarzda roller oynarsa asıl kumaşı ortaya çıkacak.

Cevap Yaz

sinemakralı1

18 Şubat 2020 00:43

Aras bulut iynemli tipine güvenme hatasına düştü keşke sadece abartılı oynasa durgun ve donuk da oynamaya da başladı düşünceli ve endişeli hali de hissediliyor bir an önce kendine çeki düzen vermeli çukur gibi popüler bir dizide 1.başrolsün.

Cevap Yaz

Merve

4 Ağustos 2020 18:04

Bence yönetmenle alakalı.Psikolojik rollerde çok başarılı ama karakter seçimi yanlış.

Kleberson

5 Aralık 2019 05:53

bazen fazla abartili oynuyan bi oyuncu mimiklerini falan hep abartili sekilde oynuyor,iyi bir oyunculugu var ama dedigim gibi fazla abartiya kaciyor bazen

Cevap Yaz

Sinemaagresif

15 Aralık 2016 13:18

Son dönemin parlayan yıldızlarından biri. Yetenekli ,karizmatik ve başarılı bir oyuncu. Karakterlerinde ki deli dolu halleri çok yakışıyor kendisine. Öyle bir geçer zaman ki ve Muhteşem Yüzyıl dizileri için biçilmiş kaftan gibiydi adeta. Oyuncu Orçun İynemli'nin kardeşidir. Şu an İçerde adlı dizide oynuyor. Kendisine başarılar dilerim. Yıldızı hiç sönmemesi dileğiyle.

Cevap Yaz

Metromax

11 Kasım 2015 09:27

öyle bir geçer zamanki deki başarısını devam ettiremedi

Cevap Yaz

mansuryıldırım

1 Haziran 2015 06:22

Son dönemin yetenekli iyi oyuncularından biri iyi çocuk yerine kötü çocuk yada serseri şizofren hatta psikopat rollerinde daha iyi öyle bir geçer zamanki dizisindeki psikopat halleri ve babası ile kavgaları bölümlerinde çok iyiydi başarıların devamını dilerim.

Cevap Yaz

ezgiikaradag

17 Kasım 2013 14:10

Çok başarılı

Cevap Yaz

mrs.hsn

12 Temmuz 2011 20:16

Gnctrkcll reklamlarında izlediğimde çok beğenmiştim oyunculuğunu ve hatta yer aldığı o reklam filmini o senenin en yaratıcı reklam filmi olarak düşünüyordum sonra dizinin tanıtım filmlerini gördüm,bu çocuğu bi yerden tanıyorum ben dedim sonra bi baktım İtalyan futbolcuyu canlandıran çocuk ve bir kez daha oyunculuğuna hayran kaldım hakikaten çok yetenekli.Yolu açık olsun.Gerçekten kaybedilmemesi gereken bi yetenek.

Cevap Yaz

ÇiğdemAsya

17 Haziran 2011 15:51

Müthiş bir kabiliyet! Türk Sineması'na imzasını atacaktır kesinlikle. Geleceği çok parlak! Böyle genç yetenekler görünce çok ümitleniyorum Türk Sineması adına. İnşallah hep iyi ekiplerle çalışıp kayda değer yapımlarla taşır sinemamızı zirveye...

Cevap Yaz

Revorse

15 Nisan 2011 19:58

Oyunculuğu fena değil,dramayı iyi sergiliyor ama biraz daha özverili olması lazım.Yetenekleri zaten takdire şayan nitelikte,rolünü pekiştirecek kıvama erişecek gibi duruyor.Yolu açık olsun.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica