Aras Bulut İynemli

Doğum Tarihi 25 Ağustos 1990
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu İ.T.Ü. Uçak Mühendisliği
Ajans Artistanbul Danışmanlık

Biyografisi

Tiyatro sanatçısı/reklam oyuncusu bir abisi ve ses sanatçısı bir ablası var. Beşiktaş Anadolu lisesin'den mezun. Abisinin isteği ile oyunculuk ajansına yazıldı ve Sprıte, Crax Bubble, Nescafe, Gnctrkc ll (Turkcell) ve Patos Rolls reklam filmlerinde oynadı ve Arka Sokaklar adlı dizinin 122. bölümünde Şener karakterini canlandırdı. Bu sırada da İ.T.Ü Mühendislik Fakültesin'de Uçak mühendisliği bölümünü kazandı ve bu bölümün hazırlık bölümünde eğitim görmeye başladı. Yönetmen Zeynep Günay Tan'ın onu Gnctrkcll reklamlarında görüp beğenmesi üzerine Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin oyuncu seçimlerine katıldı ve Mete karakterine seçildi.

Oyuncu (17)

Son Yorumlar (13)

Sinemaagresif avatar Sinemaagresif 15 Aralık 2016 13:18:17

9

Son dönemin parlayan yıldızlarından biri. Yetenekli ,karizmatik ve başarılı bir oyuncu. Karakterlerinde ki deli dolu halleri çok yakışıyor kendisine. Öyle bir geçer zaman ki ve Muhteşem Yüzyıl dizileri için biçilmiş kaftan gibiydi adeta. Oyuncu Or çun İynemli'nin kardeşidir. Şu an İçerde adlı dizide oynuyor. Kendisine başarılar dilerim. Yıldızı hiç sönmemesi dileğiyle.

Metromax avatar Metromax 11 Kasım 2015 09:27:20

5

öyle bir geçer zamanki deki başarısını devam ettiremedi

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 01 Haziran 2015 06:22:59

7

Son dönemin yetenekli iyi oyuncularından biri iyi çocuk yerine kötü çocuk yada serseri şizofren hatta psikopat rollerinde daha iyi öyle bir geçer zamanki dizisindeki psikopat halleri ve babası ile kavgaları bölümlerinde çok iyiydi başarıların devamın ı dilerim.

Yandex.Metrica