Aras Bulut İynemli

Doğum Tarihi 25 Ağustos 1990
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu İ.T.Ü. Uçak Mühendisliği
Ajans Artistanbul Danışmanlık

Biyografisi

Tiyatro sanatçısı/reklam oyuncusu bir abisi ve ses sanatçısı bir ablası var. Beşiktaş Anadolu lisesin'den mezun. Abisinin isteği ile oyunculuk ajansına yazıldı ve Sprıte, Crax Bubble, Nescafe, Gnctrkc ll (Turkcell) ve Patos Rolls reklam filmlerinde oynadı ve Arka Sokaklar adlı dizinin 122. bölümünde Şener karakterini canlandırdı. Bu sırada da İ.T.Ü Mühendislik Fakültesin'de Uçak mühendisliği bölümünü kazandı ve bu bölümün hazırlık bölümünde eğitim görmeye başladı. Yönetmen Zeynep Günay Tan'ın onu Gnctrkcll reklamlarında görüp beğenmesi üzerine Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin oyuncu seçimlerine katıldı ve Mete karakterine seçildi.

Oyuncu (17)

Son Yorumlar (16)

ToqqLe avatar ToqqLe 08 Mayıs 2020 14:07:38

6

Bence kötü bir rolü oynama zamanı geldi bu çukur dizisinden sonra bence psikopat ve şizofren rolü iyi gider bu rolleri oynayabilecek yetenek de o kadar da değil arkadaşlar tamam bazen abartılı oynuyor ama dediğim gibi bu tarzda roller oynarsa asıl ku maşı ortaya çıkacak.

sinemakralı1 avatar sinemakralı1 18 Şubat 2020 00:43:13

6

Aras bulut iynemli tipine güvenme hatasına düştü keşke sadece abartılı oynasa durgun ve donuk da oynamaya da başladı düşünceli ve endişeli hali de hissediliyor bir an önce kendine çeki düzen vermeli çukur gibi popüler bir dizide 1.başrolsün.

Kleberson avatar Kleberson 05 Aralık 2019 05:53:27

5

bazen fazla abartili oynuyan bi oyuncu mimiklerini falan hep abartili sekilde oynuyor,iyi bir oyunculugu var ama dedigim gibi fazla abartiya kaciyor bazen

Yandex.Metrica