Emir Berke Zincidi

Doğum Tarihi 4 Ekim 2005
Doğum Yeri Ankara

Biyografisi

Emir Berke Zincidi ( 4 Ekim 2005, Ankara), Türk çocuk oyuncu.
Babası bir model olan Zincidi iki yaşında anne ve babası tarafından bir ajansa yazdırılmış ve pek çok reklam filminde oynadıktan sonra Öy le Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için iki yüz çocuk arasından seçilerek dizide Osman Akarsu karakterini canlandırmıştır. Dizide iki oyuncu koçu tarafından rolüne hazırlanan Zincidi pedagog eşliğinde çekimlere katılmıştır. 2012'nin Eylül ayında yayınlanmaya başlanan dizinin üçüncü sezonunda Osman karakterinin on yıl sonraki hali canlandırılmıştır ve Emir Berke Zincidi'nin yerini Gün Koper almıştır.

Oyuncu (11)

Son Yorumlar (11)

bltszlk avatar bltszlk 30 Ocak 2019 13:05:25

8

Emir Berke Zincidi Öyle Bir Geçer Zaman dizisinde ağlattı.Küçük Ağa,İkizler Memocan dizilerinde güldürüyor..Bu yaşlta hem dram hem komedi dizilerinde iyi iş çıkarttı.Hayatında başarılar dilerim.

SarpBayhan avatar SarpBayhan 09 Ekim 2017 00:51:26

Kendisi iyi bir çocuk oyuncu olabilir ancak eğitimine önem vermesi ve oyunculuk kariyerine devam edecekse bile bunu eğitiminden sonra yapması gerektiğine inanıyorum ben Şimdi bu çocuğun sırtından yapımcı ve kanal reyting alıyor, ailesi para kazanıyor kendisi ise rolü gereği ve birazda beğenilmek adına bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ama eskiden beri Türk sinemasına hizmet eden çocuk oyuncuların bugün hangisi halen bu işi yapıyor yada hangisi hatırlanıyor. Umarım eğitimine öncelik verir.

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 16 Şubat 2017 07:05:25

7

Emir berke zincidi yetenekli iyi bir çocuk oyuncu öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman rolüyle ünlendi küçük ağa dizisinde başrol oynadı son dizisi bir deniz hikayesi tutmayınca ortalardan kayboldu umarım oyunculuğa devam eder.

Yandex.Metrica