Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Kalp Seni Unutur mu?

Bu Kalp Seni Unutur mu?

8,90

(24 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Politik Dram, Duygusal, Politik

Yönetmen: Aydın Bulut Aydın Bulut

Ülke: türkiye

Oyuncular: Abbas Tekin, Deniz Evrenol, Ferdi Merter, Umut Kurt, Bahadır Nurdağı, Hakan İlçin, Elçin Hanbay, İnanç Koçak, Kürşad Dean Baykan, Nadir Sarıbacak Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Tv Dizisi

Konusu : 1980'leri anlatan bu dönem dizisinde; hem geçmiş hem de bugün "değişim", "savrulma", "yalnızlaşma" ve "farkındalık" duyguları ile birlikte anlatılıyor. 12 Eylül öncesi yaşanan siyasi olaylar 1980 yılından sonra artık eskisi gibi devam etmeyecektir. 68 kuşağının ve kısmen 78 kuşağının masumiyeti artık kaybolmuştur. Özel ilişkilerde de bunu hissederiz. Aşklar, arkadaşlıklar, aile ilişkileri değişim geçirmektedir. İnsanlar birey olmanın farkına varırken bencilliğin sınırında gezmeye başlamışlardır. "Serbest rekabet" özel ilişkiler de dahil her durum için söz konusudur.

Yapımcı

Danışman

Kurgu

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Yazım Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Ses Ekibi

Efektler

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

DiğerKleberson

17 Kasım 2016 00:31

fazla sürmedi 17 bölümde bitirdiler bu projeyi

Cevap Yaz

mehmet baba

28 Şubat 2011 00:26

en sevdiğim dizlerdendi reyting alamadığı için kaldırıldı. hatırla sevgili tarzının devamı niteliğindeydi.1950 lerden  1980 lere kadar ulaşmıştık bir anda yayından kaldırıldı.. ben devamının çekilmesini istiyorum.

Cevap Yaz

bltszlk

12 Aralık 2010 09:47

Show Tv'de ''Bu kalp Seni Unutur mu?'' 1980'li yılları anlatan bir diziydi.Reyting alamadığı için yayımdan kaldırıldı.Tüm ekibe sevgiler...

Cevap Yaz

eMeL-7

22 Kasım 2010 21:12

Dönemsel dizileri her zaman sevmişimdir, 'Bu kalp seni unutur mu ' da bunların güzel örneklerinden biriydi. Adım adım günümüze gelmesini heyecanla beklerken istenmedik bitişi tadını damağımızda bıraktı. Bence de yersiz de olsa bir final sahnesini hak ediyordu. 

Cevap Yaz

bjkemre06

3 Haziran 2010 02:29

Final yapıp bitirilmeliydi en azından

Cevap Yaz

melisrenan

14 Mart 2010 22:01

http://www.bukalpseniunuturmubitmemeli.com

 Bu şekilde bir kampanya başlatmışlar ne kadar etkili olur bilemicem ama umarım başarılı olur..

Cevap Yaz

sunshine2119

8 Şubat 2010 11:12

Dizi bir çok yönden başarılı olsa da Cemile insanını sinir ediyor. Cemile karakterinin tutarsız, akılsız, estim akıllı davranışları keşke bu kadın olanların farkına hiç varmasaydı da kocasından tokat yiyip, Sinan ile tanışmasaydı dedirtiyor. Cemile'nin Sinan karakterine verdiği zarar, oğlu Ali'ye verdiği zarar her seferinde öncekinden daha büyük hataları bu kadın nasıl terapilik olmuş bunun akıl hastanesinde majör depresyonla yatması gerekiyordu dedirtiyor insana. Oyunculuk yönünde iyi olsa da  sadece Sinan ve Cemile'nin yılan hikayesi ilişkileri bu diziyi itmeye yetmiyor.

Cevap Yaz

kelimeler

4 Şubat 2010 22:03

 Aydın Bulut yine çok başarılı ama bişeyi gözden kaçırmış sanırım.Şöyle ki,Oyıllarda hatta 10 yıl öncesinde bile insanlar kendini tanıtırkeni  Ben Cemile şeklinde söylenirdi.Şimdilerde yeni moda ve bir o kadar da yabancı özentisiyle Cemile Ben şeklinde tanıtıyor insanlar kendini. Maalesef bu dizide de yeni moda tanıtma var.Ama sadece Sinan ve Cemile yapıyor bunu.Aydın Bulut'un gözünden kaçmamalı diye düşündüm.Ama gerçekten çok güzel şeyler hissederek seyrediyorum.Oyunculara ve oyunculuklara da diyecek birşey yok.Elinize sağlık

Cevap Yaz

canatan

5 Ocak 2010 10:23

Dizi fena değil ama geçen haftaydı yanılmıyorsam,ilginç bir okadarda komik bir laf söyledi:Doktor ameliyattan çıkıyor ve söylediği laf şu."Kanamanın durmasını bekliyoruz"?

Cevap Yaz

melisrenan

26 Aralık 2009 11:29

Hatırla Sevgili de dizinin hikayesi daha çok öne çıkmıştı tarihi olaylar ikinci sırada kalmıştı bu dizide Tarihi olayları öne çıkarmak istediği daha ön planda olduğu için hikayeyi daha zayıf bırakmış ve olayların akışına göre geliştiriyor..

Tabiki de her dizide olduğu gibi eksikleri kusurları olabilir ama bu şekilde bir yapım yapılması bile oldukça güzel en azından faydalı tarafları var, dizide geçen olayları bilmeyen duymamış olan bir çok insan var hiç değilse bir parça fikirleri olabiliyor.

 

 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica