Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


capture

23 Mayıs 2008 19:52

çok hanım çok süper çok tatlı bir oyuncu tebrikler züleyhacım yalnız kalpler kurgudan ömer görüşemedik uzun zamandır fazla özlettin kendini:)

Cevap Yaz

kubkamka

18 Mayıs 2007 02:44

Yalnız kalplerde seyrettiğim kadarıyla rolünden öte güzelliğini öne çıkartıyor burunda estetik herhalde ama samimi poz veriyor neme lazım hoş kız birada zayıflasa orta yaş rollerinden kurtulacak

Cevap Yaz

ilksenartan

16 Nisan 2007 19:49

ben seni sadece yalnız kalplerden biliyorum.. en sevdiğim isimdir zühre. rolünü çok güzel yapıyorsun hatta o dizide bitek senin rolün inandırı sahtecilik yok.. ayrıca çok güzelsin başarılar

Cevap Yaz

LİNE

23 Ocak 2007 18:56

züleyha bitanedir.efendiliğiyle oturup kalkmasıyla mükemmel bi bayandır.bunları kendisine hiç söylemedim bu zamana kadar.ama zaten söylemeyede gerek yok.görünen köy kılavuz istemez.aynı zamanda oyunculuğuda çok temiz oynayan mükemmel bi arkadaşım.canımsın benim. (umut özkan)

Cevap Yaz

karaoglanaydın

2 Kasım 2006 08:57

5 yıldız vermişim yorumda yapayım tam olsun bu güzelliğe...onu antalyada film çekimleri sırasında gördüm..o oynayınca herkes susardı acaba o bunu fark ediyomuydu diye hep düşünmüşümdür.hanımefendiliği nezaketi içten gülüşü pekte alıskın olmadıgımız karekteri güzelligi cok degişik bi SANATCI züleyha karyağdı..onu tanıyan herkes sever.hiç bişey hakkında emin degilim ama bu kız harika biri işte buna eminim..

Cevap Yaz

websster

21 Eylül 2006 17:06

züleyha karyağdı insan olarak mükemmel birisi, güzelliği hayranlık bırakacak derecede, yalnız kendisine olgun hallerde olmak yakışıyor. Dün Akşam kendisini GÖZLERİM SENDE KALACAK FİLMİNDE İZLEDİM izleyene kadar allah şahidimdirki kim olduğunu bilmiyordum. Kendisi çok tatlı ve oturaklı bir insan profili çiziyor. ve televolede çıkmadığına göre o görüntünün hakkınıda veriyor. Keşke bir imkan olsa yüz yüze konuşa bilsek kendisine gerçekten ilk görüşte hayran oldum. Allahımız ne büyükkü hepimizi değişik simalarda yaratıyor. Birimiz Çok Güzel, Birimiz Güzelliğini kötü huyları ile berbat eden ancak tekrar söylemek istiyorum. kendisi tek kelimeyle fevk aladenin fevkinde keşke beş dakika konuşmak sohbet etme imkanı olsa bir dost gibi arkadaş gibi kardeş gibi ... (websster@mynet.com)

Cevap Yaz

tahir

20 Haziran 2006 12:48

oyunculuğunun yanı sıra; duruşuyla ve kişiliğiylede tam bir hanımefendi...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica