Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ToqqLe

19 Mayıs 2020 10:46

Güzel ve sempatik bir oyuncuydu hak ettiği yere malesef gelemedi.

Cevap Yaz

EBUBEKİR BALCI

4 Ocak 2020 10:26

GAVUR PİÇİNİN ALTINA YATAN TC FAHİŞELERİNDEN BİR TANESİ İŞTE.BŞR DE SELANİKLİ DENEN YARATIĞA HAKARET ETTİĞİMDE DE ÇEMKİRMEYİN.

Cevap Yaz

mansur34

30 Mayıs 2016 07:57

Yasemin balık hacı ve pusat dizilerinde rollerinde fena değildi yetenekli,güzel ve sempatik bir oyuncu olmasına rağmen malesef bir türlü istenilen o çıkışı yapamadı hak ettiği yerde değil mütevazı ve iyi bir insan olan yesemin balıkı yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

critics

16 Nisan 2012 23:13

kendisini tiyaro ve sinemada izleme şansım oldu.Doğal güzelliği yanısıra,doğal oyunculuğuyla takdirimi kazandı.Ses tonu o kadar kendine has ve güzel ki nerde duysam tanırım.Aldığı konservatuar eğitiminin hakkını vermiş .Dilerim Türkiyede kendinden taviz vermeden,magazin haberlerine çıkmadan da başarılı bir bayan oyuncu olunabileceğini böyle ispatlayan oyuncular daha da çoğalır.Daha sonra bu duruşu dikkatimi çekti ve ropörtajlarını okudum,brlli kisağlam bir alt yapısı da mevcut.Enstruman çalıyor ve mesut yar'ın programında izledim,çok güzel şarkı söylüyor ve anadili gibi ingilizce konuşuyor.Aslında dünya standartlarında bir oyuncu için olmazsa olmazlar.Dilerim oyuncu adayları kendisini örnek alırlar. ve yasemin balık'ı en yakın zamanda sağlam bir rolle kaliteli bir projede yeniden görebiliriz.Benden tam puan!!!

Cevap Yaz

caylarbenden

2 Mayıs 2011 21:38

yetenek olmadan eğitimle ancak bir yere kadar gelinebileceğinin örneği

Cevap Yaz

demagoji

6 Ocak 2010 00:30

Ayıp Ettik adlı oyunda Havva rolüyle tanıdım kendisini ve son aldıgım duyumlara göre Münevver Karabulut'un hayatını onu alacak olan"Karabulut" isimli filmde Münevver'i canlandıracakmış.

Cevap Yaz

fdts

6 Ağustos 2009 20:47

çok güzel ve başarılı bir oyuncu başarılarının devamını dilerim

Cevap Yaz

Kaya Erdaş

14 Mart 2009 23:18

PUSATTA BERABER OYNAMIŞYIK.ÇOK TATLI VE ÇOK İYİ BİR OYUNCU KARDEŞİM ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN

Cevap Yaz

sevgicicegi

4 Mayıs 2008 17:17

GÜZEL,YETENEKLİ HERŞEYİYLE ÇOK İYİ EN ÇOKTA HACI DİZİSİNDEKİ ROLÜNÜ SEVDİM BENCE ONA KENDİ ALANINDA DESTEK VERİLMELİ

                                             AFaT

Cevap Yaz

jeniferdeniz

23 Mart 2008 15:44

ne güzel bir sitili vr ne de kötü doğal bir insan görünümünde olması kişilerin dikkatini çekiyo bu yüzden bu kadar yapımda yer almış yetenekli bulmuyorum görünümü doğal ama rolü yapmacığın dışında gerçekçi değil toparlarsak kötü bir oyuncu...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica