Devrim Atmaca

Doğum Tarihi 16 Kasım 1970
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu A.Ü.Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü
Ajans Aslı İslamoğlu Agent & Management

Biyografisi

Devrim Atmaca 16 Kasım 1970 Ankara doğumludur.Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Rutkay Aziz,Altan Erkekli gibi bir ç ok ünlü oyuncudan oyunculuk dersleri almıştır.Canavar Sofrası ,Ferhat ile Şirin ,İstanbul Efendisi ,Peter Pan, Güzel ile Çirkin ,Al Birini Vur Ötekine gibi bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Süper Baba ,Melek Apartmanı ,Tatlı Kaçıklar ,Şafak Vakti ,Evimiz Olacak mı? ,Olacak O Kadar ,Mühürlü Güller ,Zeytin Dalları ,Ya Başıma Gelenler ,Aşk Bir Mucizedir ,Aşk Deltası ,Komiser ,Unutulmayanlar ,Peri Tozu gibi bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.2013 Yılı Küçük Gelin dizisi Fatma karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Yönetmen (2)

Oyuncu (27)

Son Yorumlar (5)

worldshaking avatar worldshaking 01 Kasım 2009 23:52:11

10

melek apartmanı adlı kısa süren ve değeri anlaşılamamış dizideki rolüyle gönlüme taht kurmuştur,rolünü oynamıyor adeta yaşıyordu.

sinan bengier avatar sinan bengier 08 Temmuz 2008 15:54:07

10

devrimim seninle çalışmak ne güzeldi,bunu çalışmayanlar bilemez tabi,asumanla kahkahalarınızı duymak oyuna hazırlanıken ne güzeldi,ama ne yazıkki heryerde olan bir kötü bizim aramızda da varmış.bunlar zamanla kendilerini yokedecekler tabi,yalnız kala caklar...seninle tekrar çalışmanın özlemiyle bekliyorum.oyunculuğun,yapıcı davranışların,bıkmadan çalışman,çevreyle uyumun yalovalı genç oyuncu adaylarına örnek oldu,darısı diğerlerine...hep sanatın içinde kal...sinan bengier

free_style avatar free_style 09 Mart 2008 19:31:03

10

Beğenerek izliyorum.Çok iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum. Özellikle ses tonuna bayılıyorum...Başarılarının devamını dilerim!

Yandex.Metrica