Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ufuk Bayraktar

Ufuk Bayraktar

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 12 Eylül 1981

Ajans : Ubay Menajerlik Cast Organizasyon ve Yapım

Hakkında : Babası Trabzonlu Cevahir Bayraktar, annesi Kilisli Şenel Hanımdır. Bir abisi, bir kız kardeşi vardır. Liseyi Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra eğitim hayatını sonlandırdı. Babasının Cihangir'de işlettiği Firuzağa Kahvesi'nde çalışmaya başladı. Burada 2003 yılında film yönetmeni Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi. 2006 yılında oynadığı Kader filminde gösterdiği performansla yıldızı parladı ve 26. İstanbul Film Festivali'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü, 43. Antalya Film Şenliği'nde 'Genç Yetenek Özel Ödülü'nü aldı. 2015 yılında ise kendi yazıp yönettiği Kümes filmiyle Altın Portakal Ulusal İzleyici Ödülü'nü kazanmıştır.yalnızizleyici

23 Ağustos 2016 08:15

Ezel dizisindeki Ramiz Karaeski rolüyle tanımış olduğum bir oyuncu. Özellikle, Kader ve Dağ filmlerinde rolünün hakkını sonuna kadar vermiş. Türkiye'de hakettiği değeri görmeyen oyunculardan.

Cevap Yaz

RozaJalgasbay

18 Aralık 2014 10:01

En favore olan türk oyuncularımdan biri. sadece Ramiz Karaeski rölünü biliyorum, ama Kader'i de izleyecam mutlaka

Cevap Yaz

mehmetserdarr

10 Mayıs 2014 23:53

abicim tek kelime ile mükemmelsin doğallık rahatlık ne ararsan salıver gitsin :) favorimsin yakında yanındayım abicim

Cevap Yaz

Haqan

10 Aralık 2013 14:29

Harika bir film olan ''Kader'''de yaptığı oyunculuk; insanı hayrete düşürecek derecedeydi. Sanırsınız ki rolü oynamak için o alemin içinde aranılıp bulunmuş ve oynatılmıştı.

Cevap Yaz

OğuzKaan

10 Aralık 2013 11:58

Ufuk BAYRAKTAR İşini rolünü en iyi yapan oyuncu abimizdir. Kader Filminde oyunculuğu Futbol camıasında Maradona Eşleşmesi nezrindedir. Erkan CAN ,Zeki Demirkubuz,Ufuk Bayraktar Kalitesi Birleşince çok iyi olur mükemmel olur.

Cevap Yaz

sinemadelisi

27 Haziran 2013 02:51

kader filminde ve ezel dizisinde çok başarılıydı başarısı daim olur inşallah

Cevap Yaz

porssuk

24 Temmuz 2011 15:08

Bu kalitede yapımlarla devam etmeli, oynadığı benzer karakterlerin dışında da görmek isterim. Gerçi Kader'de filmin başında efendi, işinde gücünde bir mağaza sahibini de psikopatı da iyi oynamıştı.

Cevap Yaz

psıkopat_sulo91

31 Ocak 2010 00:45

Oynadığı filmler açısından ilerlediği çizgi çok çok iyi.Boş yapımlarda kendini göstermiyo diye düşünüyorum.Çalıştığı yönetmenler Demirkubuz,Ceylan gibi isimler olunca farkı anlaşılıyo.Bana göre çok başarılı...

Cevap Yaz

mkurtsen

4 Mart 2009 22:10

 BENCE UFUK GENÇ KUŞAĞIN EN İYİLERİNDEN KADER FİLMİNDE MÜTHİŞ BİR OYUN ÇIKARMIŞ,BAKMAYIN OYUN DEDİĞİME ROLÜNÜ YAŞAMIŞ VE YAŞATMIŞ.VİLDAN ATASEVER ONUN KARŞISINDA EKSİK KALMIŞ VE TEMPOSUNA AYAK UYDURAMAMIŞ.MASUMİYET'deki  HALUK BİLGİNER'İN GENÇLİĞİNİ ONUN KADAR GÜZEL OYNAMIŞ.GENÇLER İÇİNDE GELECEĞİN HALUK BİLGİNER'İ.tABİ BU ARADA ZEKİ DEMİRKUBUZ'uN YÖNETMEN OLARAK KATKISI İNKAR EDİLEMEZ.ÇEKİRDEKTEN YETİŞME OZAN BİLEN'DE ZAGOR DA MÜTHİŞDİ. Nice Kader gibi fimler dileğiyle. şansın açık ve bol olsun.yapımcı ve yönetmenlerin dikkatine.

Cevap Yaz

tdran

4 Ağustos 2008 12:48

sinemanın geç keşfedilen yıldızı.zeki demirkubuzun  sinemamıza hediyesidir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica